hamburger menu
search

redvid esle

redvid esle

رویداد ایران > رویداد > علمی > (عکس) چراغ جدید برای وانت نیسان؛ تلاش عجیب زامیاد برای ادامه تولید نیسان آبی!

(عکس) چراغ جدید برای وانت نیسان؛ تلاش عجیب زامیاد برای ادامه تولید نیسان آبی!

در حالی که هنوز مشخص نیست زامیاد، خودرو وانت نیسان را همچنان تولید کند، اما عکسی منتشر شده که خبر از تغییر در چراغ آن می‌دهد.

در حالی که چندی پیش خبری مبنی بر ورود دادستانی تهران به موضوع استانداردسازی محصولات زامیاد مطرح شد، اکنون ظاهرا این شرکت متقاعد شده تا تغییراتی را در خودرو پیکاپ قدیمی خودش ایجاد کند. تغییرات جدید وانت زامیاد مربوط به چراغ‌ها و جلو پنجره آن است. تصاویر منتشر شده، خبر از تغییرات قابل توجهی در نسخه جدید وانت نیسان می‌دهند.

نسخه جدید وانت زامیاد، دارای طراحی نو در حوزه گرافیک چراغ‌ها، ایجاد دی لایت در چراغ‌های اصلی و قرار گیری در سبک گرد آن است. علاوه بر آن شاهد تغییراتی در طرح جلو پنجره و لوگو وانت نیسان نیز هستیم.

تغییرات جدید وانت نیسان

29_11zon (38)

خودروهای وانت زامیاد، پادرا پلاس و کارون به احتمال زیاد دارای تغییراتی در بخش چراغ‌ خواهند بود. پادرا پلاس و کارون و صحرا که از جمله ماشین‌های 2 کابینه محسوب می‌شوند، دارای چراغ‌های مشترکی می‌باشند که حالت آن‌ها به سبک c تغییر یافته و مهشکن داخل چراغ‌های اصلی قرار گرفته است.

به دلیل عدم رعایت استانداردهای جدید در تولید وانت زامیاد این خودرو امکان تولید نداشته است، اما مدیران این شرکت تصمیم گرفتند تا با ایمن کردن سیستم خودرو، آن را از حالت تعلیق دربیاورند.

از جمله تغییرات جدید سیستم ایمنی آن، می‌توان به ایجاد سامانه کنترل پایداری (ESP)، رادار هشدار خروج از خط (LDWS)، ترمز اضطراری، سامانه پایش فشار باد تایرها (TPMS) و سنسور نور اشاره کرد.

منبع: خبرآنلاین

منبع: faradeed-196659

امتیاز: 0 (از 0 رأی )
برچسب ها
نظرشما
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی‌شود
نظرهای دیگران
نظری وجود ندارد. شما اولین نفری باشید که نظر می دهد