hamburger menu
search

redvid esle

redvid esle

رویداد ایران > رویداد > سیاسی > کنایه سنگین یک روزنامه به مسئولان: میراث‌خوار موفقی برای میراث امام خمینی بودیم اما میراث‌دار خوبی نبودیم

کنایه سنگین یک روزنامه به مسئولان: میراث‌خوار موفقی برای میراث امام خمینی بودیم اما میراث‌دار خوبی نبودیم

روزنامه جمهوری اسلامی اذعان کرده که مسئولان در میراث‌خواری موفق بوده‌اند اما میراث‌دار خوبی نبوده‌اند.

روزنامه جمهوری اسلامی اذعان کرده که مسئولان در میراث‌خواری موفق بوده‌اند اما میراث‌دار خوبی نبوده‌اند.

به گزارش جمهوری اسلامی، اگر امروز که 35 سال از رحلت امام خمینی گذشته، از خود بپرسیم ما با میراث گران‌بهای او چه کرده‌ایم؟ پاسخ خالی از تعارف و تملق و نفاق و مبتنی بر واقع‌نگری اینست که در میراث‌خواری موفق بوده‌ایم ولی میراث‌داران خوبی نبوده‌ایم. ما نه‌تنها هیچ تغییری در شرایط غیرعادلانه زندگی مردم به وجود نیاورده‌ایم، بلکه در برابر فرصت‌طلبی‌ها، سوء‌استفاده‌ها و مسابقه قدرت که همگی برخلاف مبانی انقلابی بنیانگذار نظام جمهوری اسلامی هستند، بی‌تفاوت بوده‌ایم، حکمرانان ما تصور می‌کنند حضور عده‌ای از مردم در راه‌پیمائی‌ها، مراسم مذهبی و تجمعات رسمی، به معنای رضایت آنها از عملکردهاست.

این روزنامه افزوده است: آنها جلوه‌های ظاهری روی پوست جامعه را معیار قضاوت قرار می‌دهند و آنچه در زیر پوست می‌گذرد را نمی‌بینند یا نمی‌خواهند ببینند. واقعیت‌های زیرپوست جامعه، خود را در انتخابات نشان می‌دهند که اگر آراء باطله هم به حساب بیایند و افرادی که به ملاحظات خاصی به پای صندوق‌ها می‌روند را نیز در نظر بگیریم، درصد مشارکت به رقمی می‌رسد که بهیچوجه نشان‌دهنده امانت‌داری ما برای میراث امام خمینی نیست. 

 

منبع: etemadonline-662990

امتیاز: 0 (از 0 رأی )
برچسب ها
نظرشما
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی‌شود
نظرهای دیگران
نظری وجود ندارد. شما اولین نفری باشید که نظر می دهد