hamburger menu
search

redvid esle

redvid esle

رویداد ایران > رویداد > فرهنگی > برای «محمدعلی بهمنی» دعا کنید

برای «محمدعلی بهمنی» دعا کنید

شاگرد محمدعلی بهمنی از مردم خواست برای بهبود وضعیت «ـمحمدعلی بهمنی» در ۴۸ ساعت آینده، دعا کنند.

به گزارش شبکه شرق، سمانه نایینی می‌گوید: «فعلا وضعیت «محمدعلی بهمنی» پایدار است اما ۴۸ ساعت آینده، خیلی مهم است.»

«سمانه نایینی» شاعر، نویسنده و از شاگردان محمدعلی بهمنی درباره آخرین وضعیت محمدعلی بهمنی، شاعر پیشکسوت گفت: ایشان شب گذشته، سی‌تی‌آنژیو شد؛ بامداد امروز «دوشنبه، ۲۱ خرداد ۱۴۰۳» (حدود ساعت یک و دو)  و بر اساس نتیجه سی‌تی‌آنژیو، خونریزی مغزی گسترش پیدا نکرده است ولی ۴۸ ساعت آتی خیلی مهم است که مشخص شود، جراحی شود یا فرایند درمان دیگری  پیش بگیرند. 

او درباره وضعیت کلی جسمانی و تکلم بهمنی نیز گفت: فعلا وضعیت پایدار است اما تا ۴۸ ساعت آینده دکتر اظهارنظر می‌کند. آقای بهمنی فعلا اجازه صحبت ندارد، اجزای مرتبط با تکلم کار می‌کند اما شرایطش، شرایط تکلم نیست.

نایینی از مردم خواست برای بهبود وضعیت «ـمحمدعلی بهمنی» در ۴۸ ساعت آینده، دعا کنند.

همچنین روابط عمومی دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در خبری آورده که، «امیرحسین سمیعی» مدیرکل دفتر موسیقی معاونت هنری شامگاه گذشته (یکشنبه، بیستم خرداد) از استاد «محمدعلی بهمنی» شاعر نام‌آشنای کشور عیادت کرد.

سمیعی در گفت‌وگو با دکتر هاشمیان، پزشک معالج استاد بهمنی در جریان شرایط وی قرار گرفت. هاشمیان بیان کرده که حال استاد بهمنی رو به بهبود است و امیدوار هستیم تا ۴۸ ساعت آینده، عمده آسیب‌هایی که ایجاد شده است، کمتر شود و مداخلات جنبی نیز نیاز نباشد. 

هاشمیان با بیان اینکه در چند ساعت گذشته حال استاد بهمنی بهتر شده است، افزود: با توجه به داروهایی که آقای بهمنی از قبل مصرف می‌کرده است و داروهای جدیدی که تجویز شده، امیدواریم وضعیت ایشان تا ۴۸ ساعت آینده بهتر شود و بتوانیم فشار خون را کنترل کنیم که نه خیلی پایین بیاید و نه افزایش یابد و از نظر نورولوژی و عصبی بهتر شود.

منبع: sharghdaily-933728

امتیاز: 0 (از 0 رأی )
برچسب ها
نظرشما
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی‌شود
نظرهای دیگران
نظری وجود ندارد. شما اولین نفری باشید که نظر می دهد