hamburger menu
search

redvid esle

redvid esle

رویداد ایران > رویداد > اجتماعی > جانشین زاکانی باید ظرف امروز و فردا مشخص شود

جانشین زاکانی باید ظرف امروز و فردا مشخص شود

سخنگوی شورای شهر تهران گفت: شهردار تهران باید ظرف امروز و فردا جانشین خود را به شورا معرفی کند.

علیرضا نادعلی سخنگو و عضو شورای اسلامی شهر تهران درباره معرفی جانشین شهردار تهران در مدت ایام انتخابات و حضور لطف‌الله فروزنده به عنوان رییس ستاد زاکانی در این مدت گفت: در قانون به صراحت نیامده است که هر کسی کار انتخاباتی می‌کند، باید مرخصی بگیرد. این موضوع فقط درباره شهردار صدق می‌کند، البته من در این زمینه مقرره قانونی آن را مسلط نیستم، اما آن چیزی که در حال حاضر مطرح می شود، این است که شهردار باید مرخصی بگیرد، چراکه آنقدر ایشان در ایام انتخابات مشغول خواهد شد که عملا نمی‌تواند حضوری در شهرداری داشته باشد.

به گزارش ایلنا، او ادامه داد: اما اینکه شخص دیگری از مجموعه شهرداری بخواهد در فعالیت انتخاباتی حضور داشته باشد هم باید مرخصی بگیرد و سایر کارهایش را زمین بگذارد، همچین چیزی به صراحت در قانون نداریم. آقای فروزنده حتما خودشان بر کار مالی نظارت خواهند داشت و حتما ممکن است معاون یا قائم‌مقامی در سیستم خودشان داشته باشند که کار شهر به صورت ویژه‌تر دنبال شود تا در اداره شهر مشکلی ایجاد نشود.

وی خاطرنشان کرد: در خصوص شهردار نیز حتما یک نفر به عنوان جانشین معرفی خواهد شد و این کار هم قاعده شورا و هم نظر رییس شورا است و به جهت قانونی نیاز است که این کار اتفاق بیفتد و آقای زاکانی هم حتما این کار را انجام خواهد داد.

سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران تصریح کرد: ظرف امروز و فردا قاعدتا باید جانشین شهردار به شورا اعلام شود. نیازی هم نیست که در صحن شورا مطرح شود.

منبع: etemadonline-663046

امتیاز: 0 (از 0 رأی )
برچسب ها
نظرشما
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی‌شود
نظرهای دیگران
نظری وجود ندارد. شما اولین نفری باشید که نظر می دهد