hamburger menu
search

redvid esle

redvid esle

رویداد ایران > استان ها > گلستان > برگ زرینی دیگر در تابلو افتخارات اداره مراقبت در برابر آسیب های اجتماعی استان گلستان 

برگ زرینی دیگر در تابلو افتخارات اداره مراقبت در برابر آسیب های اجتماعی استان گلستان 

دانش آموزان، فرهنگیان و خانواده های گلستانی در سیزدهمین جشنواره نوجوان سالم ۱۲ هزار اثر را به دبیرخانه های منطقه ای ارسال کردند. و آیین اختتامیه جشنواره نوجوان سالم با حضور کابلی معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش، مهدی طالبی دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر  و جمعی از مسئولان دستگاه های اجرایی و فرهنگی استان برگزار شد. 

موسی کابلی معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش استان گلستان در آیین اختتامیه سیزدهمین جشنواره نوجوان سالم با بیان این خبر افزود: سیزدهمین جشنواره استانی نوجوان سالم با حضور ۱۲۱۹۴ دانش آموز ، همکار و والدین در سه بخش خلاقیت های دانش آموزی ، ابتکارات  مدرسه محور و ابتکارات جامعه محور ویژه کانون های یاریگران زندگی با هدف ترویج شیوه زندگی سالم و پیشگیری از رفتارهای پر خطر برگزار شد.

کابلی اظهار داشت: از مجموع ۴۲۴۵۳ دانش آموز شاغل به تحصیل در مدارس استان تعداد ۱۰۹۹۴ دانش آموز و ۹۳۲ همکار فرهنگی و ۲۶۸ والد جذب جشنواره شدند که از این بین ۱۷۹ اثر بعنوان منتخب استانی برگزیده شد.

 در ادامه موسی کابلی با اشاره به اهمیت ترغیب و ایجاد انگیزه دانش‌آموزان در پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی برای آینده کشور اظهار کرد: یکی از دغدغه‌های مقام معظم رهبری دامت برکاته در خصوص پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی و استفاده از ظرفیت نیروی انسانی است که این جشنواره در این راستا و با استفاده از پتانسیل‌ دانش‌آموزان، توانمندی فرهنگیان و والدین در جهت تحقق منویات رهبری گام برمی دارد و نقش به‌سزایی در تبیین بیانیه گام دوم انقلاب دارد.
همچنین مهدی طالبی دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان در ادامه این برنامه  اظهار داشت: این برنامه یک کار ترویجی و آموزش غیرمستقیم است که علاوه بر آگاه‌سازی عمومی، ارتقای دانش و شناخت افراد در مورد رفتارهای پرخطر، جلب مشارکت دانش‌آموز خانواده‌ها و والدین و فرهنگیان در جهت ترویج شیوه‌های زندگی سالم را به همراه دارد. ایشان با اشاره به اهمیت موضوع اظهار داشت: امروز در عرصه مواد مخدر ما در میدان جنگ هستیم و دشمن نوجوان و جوان ما را نشانه گرفته و مهمترین کسی که در این میدان مبارزه می تواند به ما کمک کند خودمان هستیم. در ادامه برنامه بیانیه هیئت داوران جشنواره نوجوان سالم با حضور جناب آقای نوروزی و ناصری قرائت گردید و از برگزیدگان جشنواره تجلیل به عمل آمد.امتیاز: 5 (از 1 رأی )
برچسب ها
نظرشما
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی‌شود
نظرهای دیگران
نظری وجود ندارد. شما اولین نفری باشید که نظر می دهد