hamburger menu
search

redvid esle

redvid esle

رویداد ایران > رویداد > اقتصادی > قیمت ملک کلنگی در مناطق جنوبی تهران+ جدول

قیمت ملک کلنگی در مناطق جنوبی تهران+ جدول

اثتصادنیوز؛ بازار معاملات زمین و ملک کلنگی مسکونی در جنوب تهران در شرایط رکود و عرضه ضعیف فایل قرار دارد.

به گزارش اقتصادنیوز تازه‌‌‌ترین بررسی‌‌‌های دنیای اقتصاد از وضعیت بازار معاملات زمین و ملک مسکونی کلنگی در مناطق ۹، ۱۰، ۱۲، ۱۵، ۱۶، ۱۷ و ۱۸ تهران نشان می‌‌‌دهد، عرضه فایل در عمده محله‌‌‌های این مناطق به بازارفروش ضعیف است. بررسی‌‌‌ها نشان می‌‌‌دهد عمده مالکان خانه‌‌‌های فرسوده و کلنگی که قصد جابه‌‌‌جایی دارند هم‌‌‌اکنون به جای عرضه خانه‌‌‌های قدیمی خود به بازار فروش، تمایل به مشارکت با سازنده دارند.

هر چند در مقطع زمانی فعلی به طور کلی، عرضه فایل کلنگی به بازار با هر دو هدف(مشارکت یا فروش) ضعیف است. بررسی تازه‌‌‌ترین فایل‌‌‌هایی که روز گذشته به بازار زمین و ملک کلنگی در این مناطق عرضه شد، نشان می‌‌‌دهد میانگین مساحت زمین‌‌‌ها و املاک کلنگی عرضه شده به بازار فروش در ۷ منطقه منتخب جنوب تهران، ۱۴۷ مترمربع بوده است.

میانگین قیمت پیشنهادی مالکان این املاک برای فروش هر مترمربع از این خانه‌‌‌های کلنگی یا زمین‌‌‌های مسکونی مناسب برای ساخت مسکن، در مرز ۹۸ میلیون تومان قرار دارد. البته قیمت‌ها بسته به موقعیت این املاک، متراژ و طول بر و سایر مشخصات آنها در بازه‌‌‌های متفاوتی قرار دارد که در جدول زیر درج شده است.

 

 

 

منبع: eghtesadnews-647098

امتیاز: 0 (از 0 رأی )
برچسب ها
نظرشما
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی‌شود
نظرهای دیگران
نظری وجود ندارد. شما اولین نفری باشید که نظر می دهد