hamburger menu
search

redvid esle

redvid esle

رویداد ایران > رویداد > سیاسی > مجلس اعلای اسلامی عراق حمله به کنسولگری ایران را محکوم کرد

مجلس اعلای اسلامی عراق حمله به کنسولگری ایران را محکوم کرد

«حمله رژیم صهیونیستی به کنسولگری ایران دهن کجی وقیحانه رژیم صهیونیستی به قوانین و کنوانسیون‌های بین‌المللی است. این اقدام بیانگر رفتار دیوانه وار رژیم صهیونیستی است که با وجود جنایت‌های دهشتناک در غزه، نتوانسته است به اهداف خود برسد.»

رئیس مجلس اعلای اسلامی عراق در پیامی حمله اسرائیل به کنسولگری ایران در سوریه را محکوم کرد.
مجلس اعلای اسلامی عراق حمله به کنسولگری ایران را محکوم کرد

به گزارش ایرنا، در پیام همام حمودی آمده است: حمله رژیم صهیونیستی به کنسولگری ایران دهن کجی وقیحانه رژیم صهیونیستی به قوانین و کنوانسیون‌های بین‌المللی است.

رئیس مجلس اعلای اسلامی عراق افزود: این اقدام بیانگر رفتار دیوانه وار رژیم صهیونیستی است که با وجود جنایت‌های دهشتناک در غزه، نتوانسته است به اهداف خود برسد.

حمودی ضمن ابراز انزجار از این اقدام و محکوم کردن آن، تأکید کرد: نتانیاهو تلاش می‌کند با گسترده کردن دایره جنگ، راه برون رفتی از تنگنایی که در آن قرار گرفته، پیدا کند.

رئیس مجلس اعلای اسلامی عراق افزود: این مسأله موجب خواهد شد که جامعه جهانی به اقتضای خطر رژیم صهیونیستی و پیامد‌های خطرناک این اقدام که صلح جهانی را تهدید می‌کند، باید موضعی بازدارنده هم‌سطح با این خطر اتخاذ کند. حمودی در پایان ضمن اعلام همبستگی با مردم و دولت ایران، برای شهدای این حادثه علو درجات را مسألت کرد.

منبع: fararu-722563

امتیاز: 0 (از 0 رأی )
برچسب ها
نظرشما
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی‌شود
نظرهای دیگران
نظری وجود ندارد. شما اولین نفری باشید که نظر می دهد