hamburger menu
search

redvid esle

redvid esle

رویداد ایران > رویداد > سیاسی > هرگونه اقدام علیه اسرائیل بهای هنگفتی دارد

هرگونه اقدام علیه اسرائیل بهای هنگفتی دارد

وزیر دفاع اسرائیل گفت: برای تمام کسانی که در خاورمیانه علیه اسرائیل اقدام کنند روشن خواهیم کرد که اقداماتشان بهای هنگفتی دارد.

به گزارش شبکه شرق از العربیه، یواو گالانت، وزیر دفاع اسرائیل در اظهاراتی تاکید کرد که هرگونه اقدام علیه اسرائیل، بهای هنگفتی خواهد داشت.

گالانت، سه‌شنبه ۱۴ فروردین در سخنانش برابر کمیسیون امور خارجی و امنیت کنیست افزود که اسرائیل در حال حاضر درگیر جنگی هجومی و دفاعی در چندین عرصه است و بهای هنگفتی را می‌پردازد.

او بدون اشاره مستقیم به ترور فرماندهان سپاه پاسداران ایران در سوریه این اظهارات را بیان کرده است.

گالانت گفت: «برای تمام کسانی که در خاورمیانه علیه اسرائیل اقدام کنند روشن خواهیم کرد که اقداماتشان بهای هنگفتی دارد.»

مقامات ایران در اظهارات جداگانه در واکنش به ترور چند فرمانده ارشد سپاه در حمله روز گذشته اسرائیل به ساختمان مجاور کنسولگری ایران در سوریه، تل‌آویو را به پاسخ سخت تهدیده کرده‌اند.

پیشتر وزیر دفاع اسرائیل در نشستی با مقامات فرماندهی جبهه داخلی ارتش به منظور بررسی برنامه‌ها در صورت تشدید درگیری‌های مرزی، پس از حمله اسرائیل به کنسولگری ایران در دمشق و پیآمد‌های کشته‌شدن تنی چند از فرماندهان سپاه پاسداران در این حمله، گفتگو کرد.

به نوشته «یدیعوت آحارانوت»، گالانت احتمال وقوع جنگی فراگیر را نیز در این نشست مطرح کرد.

سپاه پاسداران شامگاه دوشنبه، از ترور محمدرضا زاهدی، فرمانده سپاه در سوریه و معاونش محمد هادی حاج رحیمی و پنج افسر دیگر سپاه طی حمله موشکی اسرائیل به کنسولگری ایران در دمشق خبر داد.

 

منبع: sharghdaily-924785

امتیاز: 0 (از 0 رأی )
برچسب ها
نظرشما
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی‌شود
نظرهای دیگران
نظری وجود ندارد. شما اولین نفری باشید که نظر می دهد