hamburger menu
search

redvid esle

redvid esle

رویداد ایران > رویداد > اجتماعی > آزار و اذیت زنان با تست‌های بازیگری غیراخلاقی/ کارگردان قلابی دستگیر شد

آزار و اذیت زنان با تست‌های بازیگری غیراخلاقی/ کارگردان قلابی دستگیر شد

چندی پیش، چند زن به پلیس فتای پایتخت مراجعه و اعلام کردند فردی ناشناس که خود را کارگردان سینما معرفی کرده بوده، آنها را مورد آزار و اذیت قرار داده و سپس تهدید به انتشار تصاویر خصوصی آنها در فضای مجازی کرده است.

به گزارش شبکه شرق، رئیس پلیس فتای پایتخت از دستگیری فردی که با معرفی خود به عنوان کارگردان سینما اقدام به دعوت از زنان برای تست بازیگری کرده و در این پوشش دست به آزار و اذیت و اخاذی از آنان زده بود، خبر داد.

سرهنگ داوود معظمی گودرزی، رئیس پلیس فتای پایتخت در تشریح جزئیات این خبر گفت: چندی پیش چند زن به پلیس فتای پایتخت مراجعه و اعلام کردند فردی ناشناس که خود را کارگردان سینما معرفی کرده بوده، آنها را مورد آزار و اذیت قرار داده و سپس تهدید به انتشار تصاویر خصوصی آنها در فضای مجازی کرده است، به‌طوری‌که این موضوع زندگی شخصی و خانوادگی آنها را به شدت تحت تاثیر قرار داده است.

ائ با اشاره به اظهارات شکات در مقر انتظامی گفت: شکات در ادامه اظهارات خود گفتند که برای شرکت در یک تست بازیگری به دفتر سینمایی که در آگهی اینترنتی دیده بودند، رفته‌اند؛ پس از حضور در آن دفتر، فردی که خود را کارگردان فیلم معرفی کرده بوده است، به بهانه تست‌های مورد نیاز بازیگری اقدام به آزار و اذیت آنها کرده و با فیلم‌برداری از آنها تهدیدشان کرده که اگر خواسته‌های او را انجام ندهند، تصاویر خصوصی آنها را در صفحات مستهجن بارگذاری خواهد کرد.

رئیس پلیس فتای پایتخت با اشاره به اینکه متهم برای گمراه کردن پلیس به صورت روزانه هویت و محل دفتر کار خود را تغییر داده بود، گفت: کارشناسان پلیس فتا با تحقیقات فنی و اقدامات گسترده سایبری در فضای مجازی هویت متهم را شناسایی کردند و پس از تشریفات قضایی، مجرم را در یکی از مناطق شمالی تهران بزرگ در حالی که قصد آزار و اذیت دختر دیگری را داشت، دستگیر کرده و به همراه ادله دیجیتال، به پلیس فتا منتقل کردند.

معظمی گودرزی گفت: مجرم پس از حضور در پلیس فتا تحت بازجویی قرار گرفت و معترف شد که در فضای مجازی آگهی تست بازیگری برای بازی در فیلم سینمایی منتشر کرده و فقط از خانم های جوان دعوت کرده است. این فرد که با ترفندهای مختلف اقدامات غیراخلاقی خود را پیش برده بود، درنهایت با تصویربرداری از خانم‌ها، آنان را به انتشار تصاویر خصوصی‌شان تهدید و از آنان اخاذی کرده بود.

رئیس پلیس فتای تهران بزرگ با اشاره به تشکیل پرونده برای این فرد، گفت: متهم دستگیر شده و به همراه پرونده متشکله، برای ادامه روند رسیدگی به جرم، روانه دادسرا شده است؛ تحقیقات تکمیلی پلیس نیز در این خصوص ادامه دارد. 

منبع: sharghdaily-918439

امتیاز: 0 (از 0 رأی )
برچسب ها
نظرشما
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی‌شود
نظرهای دیگران
نظری وجود ندارد. شما اولین نفری باشید که نظر می دهد