hamburger menu
search

redvid esle

redvid esle

رویداد ایران > رویداد > فرهنگی > تام کروز با برد پیت در قاب تصویر کوئنتین تارانتینو همراه می‌شود

تام کروز با برد پیت در قاب تصویر کوئنتین تارانتینو همراه می‌شود

تام کروز در حال مذاکره برای حضور در فیلم «منتقد فیلم» کوئنتین تارانتینو است. گفته شده ستاره هالیوود در حال تنظیم برنامه خود برای ایفای یک نقش مکمل در این فیلم است.

تام کروز در تلاش است تا در آخرین فیلم تارانتینو با وی همراه شود.

تام کروز در حال مذاکره برای حضور در فیلم «منتقد فیلم» کوئنتین تارانتینو است. گفته شده ستاره هالیوود در حال تنظیم برنامه خود برای ایفای یک نقش مکمل در این فیلم است.

کروز بیشتر سال مشغول «ماموریت: غیرممکن ۸» خواهد بود، اگرچه او سعی خواهد کرد در حدود یا پس از پایان فیلمبرداری مجدد این فیلم اکشن، در فیلم تارانتینو بازی کند؛ زیرا تارانتینو قرار نیست تا اوایل سال ۲۰۲۵ تولید فیلم «منتقد فیلم» را آغاز کند.

سال ۲۰۱۹، تارانتینو در یک پادکست درباره کروز صحبت کرد و گفت: او مرد بزرگی است و ما واقعاً موفق شدیم تا یک همکاری با او بتواند اتفاق بیفتد.

کروز یکی از اولین بازیگرانی بود که تارانتینو برای بازی در نقش کلیف بوث در فیلم «روزی روزگاری در هالیوود» به او فکر کرد، ولی در نهایت برد پیت نقش این شخصیت را بازی کرد و برای بازی خود برنده جایزه اسکار شد.

به نقل از ورلد آف ریل،هفته گذشته گزارش شد که پیت به جمع بازیگران فیلم آخر تارانتینو پیوسته است. اگرچه هیچ بازیگر دیگری به صورت رسمی معرفی نشده اما شایعه شده است کرت راسل، ساموئل ال جکسون، لئوناردو دی کاپریو، پل والتر هاوزر و جان تراولتا هم در فیلم خواهند بود.

کروز ۶۱ ساله بیشتر دهه گذشته را تنها به ساخت اکشن پرداخت و جای تعجب نیست که بخواهد بخشی از آخرین فیلم تارانتینو باشد چون این ۲ هرگز با هم کار نکرده‌اند.

داستان فیلم «منتقد فیلم» که در سال ۱۹۷۷ در کالیفرنیا اتفاق می‌افتد، حول محور منتقدی می‌چرخد که برای یک مجله، نقد فیلم می‌نویسد. تارانتینو شخصیت اصلی فیلم را اینگونه توصیف کرده است: مردی که واقعاً زندگی می‌کرد اما هرگز واقعاً مشهور نبود و برای یک مجله رده پایین نقد فیلم می‌نوشت.

منبع: مهر

منبع: faradeed-176127

امتیاز: 0 (از 0 رأی )
برچسب ها
نظرشما
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی‌شود
نظرهای دیگران
نظری وجود ندارد. شما اولین نفری باشید که نظر می دهد