hamburger menu
search

redvid esle

redvid esle

رویداد ایران > رویداد > علمی > گوشی مرموز گوگل پیکسل تأییدیه گرفت

گوشی مرموز گوگل پیکسل تأییدیه گرفت

این گوشی گوگل با باتری ۴۹۴۲ میلی‌آمپرساعتی در وب‌سایت UL Demko رؤیت شده است.

گوشی در سال جاری میلادی از چندین گوشی هوشمند جدید رونمایی می‌کند و حالا یکی از آن‌ها موفق به کسب تأییدیه UL Demko شده است که ظرفیت باتری آن را مشخص می‌کند.

به گزارش دیجیاتو، در سال جاری میلادی گوشی‌های سری پیکسل ۹، به‌همراه پیکسل ۸a و پیکسل فولد ۲ معرفی خواهند شد. تا به امروز شاهد انتشار رندر‌های پیکسل ۸a به همراه سری پیکسل ۹ بوده‌ایم و حالا ظاهراً یکی از این محصولات موفق به کسب تأییدیه شده است.

کسب تأییدیه گوشی گوگل پیکسل

یک گوشی گوگل با شماره مدل GH۲MB در وب‌سایت تأییدیه UL Demko رؤیت شده است. براساس این تأییدیه، گوشی آینده گوگل به یک باتری ۴۹۴۲ میلی‌آمپرساعتی مجهز شده است که احتمالاً به‌عنوان یک باتری ۵۰۰۰ میلی‌آمپرساعتی معرفی می‌شود.

گوشی مرموز گوگل پیکسل تأییدیه دریافت کرد

با توجه به ظرفیت باتری، به نظر نمی‌رسد با گوشی پیکسل ۸a روبه‌رو باشیم؛ بنابراین یا یکی از گوشی‌های سری پیکسل ۹ به‌ویژه پیکسل ۹ پرو موفق به کسب تأییدیه شده یا اینکه گوشی تاشو پیکسل فولد ۲ تأییدیه گرفته است. باید منتظر انتشار اطلاعات بیشتری درباره گوشی با شماره مدل GH۲MB باشیم.

گوگل هم‌اکنون مشغول کار روی تراشه تنسور G۴ است و اخیراً این چیپ در بنچمارک گیک‌بنچ مشاهده شده بود. انتظار می‌رود تنسور G۴ قدرت سری پیکسل ۹ و پیکسل فولد ۲ را تأمین کند.

درحالی‌که تنسور G۳ به ۹ هسته پردازشی مجهز شده است، نسل جدید آن دارای ۸ هسته پردازشی خواهد بود. علاوه‌براین، ظاهراً باید منتظر کاهش عملکرد تنسور G۴ نسبت به نسل قبلی باشیم. با وجود چنین موضوعی، به احتمال زیادی با نمونه اولیه تراشه جدید گوگل روبه‌رو هستیم و باید همچنان منتظر انتشار اطلاعات بیشتری درباره آن باشیم.

منبع: fararu-708408

امتیاز: 0 (از 0 رأی )
برچسب ها
نظرشما
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی‌شود
نظرهای دیگران
نظری وجود ندارد. شما اولین نفری باشید که نظر می دهد