hamburger menu
search

redvid esle

redvid esle

رویداد ایران > رویداد > سیاسی > «محمد شریعتمداری»: اصلاح‌طلبان و اعتدالی‌ها در انتخابات مشارکت می‌کنند

«محمد شریعتمداری»: اصلاح‌طلبان و اعتدالی‌ها در انتخابات مشارکت می‌کنند

محمد شریعتمداری گفت: چهره‌های شاخص و احزاب و گروه‌های سیاسی اصلاح‌طلب، مشارکت را به دلیل عدم حضور گزینه‌های آن‌ها مناسب نمی‌دانند و تصور می‌کنند گزینه‌ای برای رأی دادن ندارند.

«محمد شریعتمداری» در حاشیه راهپیمایی ۲۲ بهمن سال ۱۴۰۲، درباره جهت‌گیری گروه‌های اصلاح‌طلب در انتخابات مجلس دوازدهم، گفت: این موضوع که من منتسب به چه گروهی هستم یا نیستم عمومیت ندارد.

به گزارش ایرنا، وی افزود: پس از ۴۰ و چند سال حضورم در عرصه سیاسی کشور همه متوجه شده‌اند که جهت‌گیری من همواره در راستای میانداری، کنشگری مرزی، حل مشکلات، نزدیک کردن افکار و چهره‌های گوناگون فکری به یکدیگر بوده است.

وزیر کار در دولت دوازدهم در مورد جهت‌گیری گروه‌های اصلاح‌طلب و معتدل هم تصریح کرد: گروه‌های معتدل برای حضور و مشارکت در انتخابات به صورت رسمی اعلام نظر کرده‌اند و برخی از اعضای شورای مرکزی آن‌ها نیز مورد تایید شورای نگهبان قرار گرفته است. بنا به اطلاعاتی که دارم برخی از گروه‌های اصلاح‌طلب هم علاقه‌مند به حضور در انتخابات هستند.

شریعتمداری در عین حال به گلایه برخی از چهره‌ها و احزاب اصلاح‌طلب در بررسی تایید صلاحیت‌ها اشاره کرد و افزود: چهره‌های شاخص و احزاب و گروه‌های سیاسی اصلاح‌طلب، مشارکت را به دلیل عدم حضور گزینه‌های آن‌ها مناسب نمی‌دانند و تصور می‌کنند گزینه‌ای برای رأی دادن ندارند، در بین آن‌ها نیز افرادی هستند که خودشان در انتخابات مشارکت می‌کنند و مردم را هم دعوت به شرکت در انتخابات می‌کنند.

منبع: fararu-708347

امتیاز: 0 (از 0 رأی )
برچسب ها
نظرشما
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی‌شود
نظرهای دیگران
نظری وجود ندارد. شما اولین نفری باشید که نظر می دهد