hamburger menu
search

redvid esle

redvid esle

رویداد ایران > استان ها > گلستان > تکلیف ما برای تشکیل مجلسی قوی، سنگین است

رئیس دفتر عقیدتی سیاسی فرمانده معظم کل قوا:

تکلیف ما برای تشکیل مجلسی قوی، سنگین است

رئیس دفتر عقیدتی سیاسی فرمانده معظم کل قوا با اشاره به اینکه در آینده نقش ایران بسیار زیاد است، گفت: تکلیف ما برای حضور در انتخابات و تشکیل یک مجلس قوی، تکلیف سنگینی است.

آیت‌الله سعیدی امروز در سخنرانی راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه، در میان جمع کثیری از مردم استان گلستان، ضمن تبریک سالگرد پیروزی انقلاب به مردم ولایت‌مدار این خطه سرسبز، اظهار کرد: ایران امروز به‌عنوان پنجمین قدرت تاثیرگذار و عرصه بین‌الملل جایگاه عظیمی پیدا کرده است.

وی با بیان اینکه مردم با توجه به این جایگاه می‌توانند نقش خود را در این حرکت بزرگ انقلاب در عرصه داخلی و بین‌المللی مشخص کنند، گفت: باید هوشیار باشید و بدانید امروز جایگاه ایران در عرصه بین‌الملل و منطقه چیست.

او با اشاره به اینکه دولت سیزدهم وارد عرصه تلاش شده و موفقیت‌هایی را کسب کرده است، افزود: سه هفته قبل، بانک جهانی اعلام کرد دولت ایران توانسته است تورم را کنترل کند.

سعیدی با بیان اینکه این دولت اهتمام جدی در پایان دادن به پروژه‌های نیمه‌تمام داشته است، گفت: کاهش قیمت مسکن از مسائل مهمی است که در این دولت اتفاق افتاده، کنترل فساد و دیپلماسی با شرق و غرب نیز از اقدامات مهم دیگر این دولت است.

وی با بیان اینکه بزرگترین چالش این دولت، معیشت مردم است، ادامه داد: قطعاً دولت در رفع تحریم‌ها و بهبود وضع مردم با کمک مجلس قوی در حال تلاش است‌.

رئیس دفتر عقیدتی سیاسی فرمانده معظم کل قوا با اشاره به اینکه متغیرهایی منطقه‌ای بسیار مهم است، گفت: بعد از انقلاب گرایش به اسلام زیاد شد و بعد از غزه، سیر صعودی گرفت‌. در فرانسه در این چند ماه اخیر ۲۰ هزار نفر مسلمان شدند.

سعیدی با بیان اینکه پدیده جنگ غزه بسیار مهم است، افزود: اقتدار رژیم صهیونیستی که چهار عامل ارتش، سیستم اطلاعاتی، ایجاد ترس و حمایت کشورهای بزرگ را داشت، اکنون فرو ریخته است.

وی با اشاره به پیامدهای بین‌المللی جنگ فلسطین، بیان کرد: تغییر در معادلات آینده و انزوای شدید رژیم صهیونیستی و خارج شدن از گردونه راهبرد اروپا و آمریکا سرنوشتی است که پیش‌بینی رهبر انقلاب نیز بود.

او با اشاره به وضعیت آینده یمن و حزب‌الله، گفت: این‌ها وارد عرصه شده و هزینه پرداخت کردند. ملت ایران در معادله‌ها نقش مهمی دارد و وجود مجلس قوی و نیرومند در این معادلات تاثیرگذار است‌.

سعیدی با اشاره به اینکه در آینده دنیا، نقش ایران بسیار زیاد است، گفت: تکلیف ما برای حضور در انتخابات و تشکیل یک مجلس قوی، تکلیف سنگینی است.

وی با بیان اینکه دنیا در پیچ مهم تغییر و جابه‌جایی قدرت است، اظهار کرد: این یعنی انتقال قدرت از آمریکا تک‌قطبی به قدرت‌های چندقطبی.

رئیس دفتر عقیدتی سیاسی فرمانده معظم کل قوا با بیان اینکه ما به‌عنوان یک ملت انقلابی نقش بسیار مهمی داریم، بیان کرد: باید گستره دیدمان را وسعت دهیم، ما در حال حرکت به سمت قله، درپی زمینه‌سازی ظهور امام زمان (عج) و شکل‌دهی حکومت جهانی اسلامی هستیم.

سعیدی با اشاره به اینکه ما در مسیر بازگشت تمدن اسلامی هستیم، گفت: تمدن غرب در دوران پیری است و ما در مسیر تمدن نوین اسلامی قرار داریم.

وی با بیان اینکه جهان درگیر دو جنگ مهم است، افزود: جنگ روسیه و اوکراین و جنگ غزه ادامه دارد و ما نمی‌توانیم در آنها بی‌طرف باشیم، ما تکلیف داریم در برابر ظالمان به مقابله برخیزیم و موضع دقیق خود را مشخص کنیم.

امتیاز: 0 (از 0 رأی )
برچسب ها
نظرشما
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی‌شود
نظرهای دیگران
نظری وجود ندارد. شما اولین نفری باشید که نظر می دهد