hamburger menu
search

redvid esle

redvid esle

رویداد ایران > استان ها > گلستان > ایران اکنون جز پنج قدرت برتر جهان است

رئیس دفتر عقیدتی سیاسی ستاد فرماندهی کل قوا در گرگان:

ایران اکنون جز پنج قدرت برتر جهان است

رئیس دفتر عقیدتی سیاسی ستاد فرماندهی کل قوا گفت: ایران اکنون جز پنج قدرت برتر جهان است و عده‌ای می‌گویند به دلیل مشکلات معیشتی در انتخابات شرکت نمی‌کنند حال آنکه این نگاه در شان ملت انقلابی ایران نیست.

حجت الاسلام علی سعیدی در راهپیمایی ۲۲ بهمن در گرگان گفت: ایران در کنار آمریکا، روسیه، چین و هند جزو پنج قدرت تاثیرگذار جهان است.مردم ایران با توجه به این جایگاه می‌توانند نقش خود را در این حرکت بزرگ انقلاب در عرصه‌های داخلی، منطقه‌ای و بین المللی مشخص کنند.

وی معیشت را از مهم‌ترین چالش‌های دولت سیزدهم دانست و افزود: باید در مساله معیشت به مسایل پیرامونی آن مانند تحریم نیز توجه کنیم و یک مجلس قوی می‌تواند در حل مشکل معیشت مردم موثر باشد.

وی گفت: تنها کشوری که می‌تواند حرکت پیشرفت اسلام در جهان را رهبری کند ایران و رهبری انقلاب و ملت ایران است.ارتقای قدرت و تاثیرگذاری ایران در معادلات و نقش‌آفرینی مردم یمن، تسریع در خروج آمریکا در منطقه از آثار جنگ غزه است.

وی گفت: ما مشکلات معیشتی را می‌بینیم و مردم را درک می‌کنیم، اما این مسائل نمی‌تواند مانع ملت ایران باشد و ایرانی‌ها مصالح شخصی را به مصالح عالی انقلاب اسلامی گره نمی‌زنندو شان مردم بسیار بیشتر است و مردم به خاطر این مسایل از انقلابشان دلسرد نمی‌شوندو در انتخابات حضور خواهند یافت.

وی خاطرنشان کرد: ملت ایران پرچم‌دار ظهور است حضور برای ظهور لازم است و اگر ما ظهور می‌خواهیم باید درصحنه حضور داشته باشیم و یکی از مظاهر ظهور حضوری فعال در صندوق‌های رای و دادن رای هدفمند است.

امتیاز: 0 (از 0 رأی )
برچسب ها
نظرشما
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی‌شود
نظرهای دیگران
نظری وجود ندارد. شما اولین نفری باشید که نظر می دهد