hamburger menu
search

redvid esle

redvid esle

رویداد ایران > استان ها > گلستان > ‍ پیام مشترک قدردانی نماینده ولی فقیه در استان و استاندار گلستان از حضور پرشور مردم در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن

‍ پیام مشترک قدردانی نماینده ولی فقیه در استان و استاندار گلستان از حضور پرشور مردم در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن

نماینده ولی فقیه در گلستان و استاندار با صدور پیامی مشترک حضور بی بدیل و کم نظیر مردم استان در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن را نشان دهنده پیوند ناگسستنی مردم و حکومت عدالت محور جمهوری اسلامی ایران دانستند و از مردم به پاس این حضورشان قدردانی کردند.

متن پیام آیت الله سید کاظم نورمفیدی و دکتر علی محمد زنگانه استاندار به شرح زیر است.

«‌بسم الله الرحمن الرحیم» 
مردم همواره عظیم ترین و بزرگترین پشتوانه ی انقلاب اسلامی ایران بوده اند و حتی لحظه ای این نظام مقدس را تنها نگذاشته اند. 

حضور بی بدیل و کم نظیر مردم استان در همه ی شهرهای استان در راهپیمایی یوم‌ الله ۲۲ بهمن امسال بار دیگر پیوند ناگسستنی مردم و حکومت عدالت محور جمهوری اسلامی را به رخ جهانیان کشید تا بار دیگر دسیسه ها و توطئه های دشمنان قسم خورده این آب و خاک نقش بر آب شود.

راهپیمایی یوم‌ الله ۲۲ بهمن امسال در واقع مقدمه ای برای مشارکت پر شور مردم استان در انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری بود تا همچون همیشه با حضور آگاهانه خود برگ زرینی را در کتاب تاریخ انقلاب ثبت و درج نمایند.

اینجانبان ضمن گرامیداشت چهل و پنجمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی از حضور پرشور ، مثال زدنی و  همراه با بصیرت مردم شهید پرور استان تقدیر می نماییم و بر این باوریم که در سایه وحدت و انسجام بی نظیر موجود در گلستان، شاهد برگزاری انتخاباتی منحصر بفرد در ۱۱ اسفند خواهیم بود. 

 

آیت الله سید کاظم نورمفیدی و دکتر علی محمد زنگانه

۲۲ بهمن ۱۴۰۲

امتیاز: 0 (از 0 رأی )
برچسب ها
نظرشما
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی‌شود
نظرهای دیگران
نظری وجود ندارد. شما اولین نفری باشید که نظر می دهد