hamburger menu
search

redvid esle

redvid esle

رویداد ایران > رویداد > اجتماعی > درگذشت سیاستمدار معروف اصولگرا؛ علی لاریجانی و سیدحسن خمینی پیام تسلیت دادند

درگذشت سیاستمدار معروف اصولگرا؛ علی لاریجانی و سیدحسن خمینی پیام تسلیت دادند

حاج احمد کریمی اصفهانی دبیرکل انجمن اسلامی اصناف و بازار کشور و عضو هیات داوری حزب موتلفه اسلامی امروز در یکی بیمارستان های تهران دعوت حق را لبیک گفت.

حاج احمد کریمی اصفهانی دبیرکل انجمن اسلامی اصناف و بازار کشور و عضو هیات داوری حزب موتلفه اسلامی امروز در یکی بیمارستان های تهران دعوت حق را لبیک گفت.

به گزارش خبرآنلاین، محمدعلی امانی نایب رییس هیات داوری حزب موتلفه اسلامی گفت: حاج احمد کریمی اصفهانی دبیرکل انجمن اسلامی اصناف و بازار کشور و عضو هیات داوری حزب موتلفه اسلامی امروز در یکی بیمارستان های تهران دعوت حق را لبیک گفت.

رییس هیات داوری حزب موتلفه اسلامی درباره مهمترین ویژگی مرحوم کریمی اصفهانی گفت: ایشان بسیار صریح بود و وقتی حقی را می دید حتی اگر به ضرر خودش هم بود، از بیان آن ابا نمی کرد.

امانی ادامه داد: مرحوم کریمی اصفهانی سرباز ولایت بود و در عرصه جهاد اقتصادی گوش به فرمان رهبری بود تا بتواند در راستای تحقق فرمایش های رهبری تلاش و خدمت کند.

نایب رییس هیات داوری حزب موتلفه اسلامی تصریح کرد: همیشه کمک به مستضعفان و محرومان سرلوحه زندگی مرحوم کریمی اصفهانی بود و اگر کسی به ایشان مراجعه و مشکلی را مطرح می کرد حل آن مشکل دغدغه ایشان می شد تا بتواند کاری انجام دهد.

امانی با اشاره به حضور مرحوم کریمی اصفهانی در حزب موتلفه اسلامی تشریح کرد: مرحوم کریمی اصفهانی اعتقاد به کار منظم تشکیلاتی داشت و حضورش در حزب موتلفه اسلامی در این راستا بود. اقدامات و خدمات ایشان در حزب و بخصوص در هیات داوری حزب موتلفه اسلامی به یادگار می ماند.

وی درباره خدمات مرحوم کریمی اصفهانی در انجمن اسلامی اصناف و بازار کشور گفت: مرحوم کریمی اصفهانی در زمان حاج سعید امانی دبیرکل فقید انجمن اسلامی اصناف و بازار کشور قائم مقام ایشان بود و بعد از آن با قبول مسئولیت دبیرکلی و ادامه راه ایشان با جان و دل در انجمن اسلامی اصناف و بازار کشور فعالیت می کرد. خیلی از دشمنان و بدخواهان بازار امید داشتند با اختلاف افکنی بتوانند اصناف و بازار را از مردم جدا کنند و از این ناحیه به ملت و کشور ضربه وارد کنند اما با اقدامات و موضعگیری های به هنگام مرحوم حاج احمد کریمی بازار انقلابی، انقلابی ماند و بسیاری از تیر های دشمنان به سنگ خورد.

وی در پایان گفت: ایشان اعتقاد راسخی به رونق سنت قرض الحسنه داشت و برای تحقق این امر بسیار مهم از ابتدا در تاسیس صندوق های قرض الحسنه حضور داشت و عضو هیات مدیره سازمان اقتصاد اسلامی نیز بود.

 یادآور می شود که مراسم تشییع این مرحوم روز پنج شنبه ٢-٠٩-١٤٠٢ از ساعت ٩ صبح از مسجد امام خمینی(ره) بازار بسمت بهشت حضرت زهرا (س) قطعه٢١ برگزار خواهد شد.

 

علی لاریجانی، در پیامی درگذشت همسر « حاج حسین جواهری» را تسلیت گفت.

در پیام لاریجانی، رئیس پیشین مجلس آمده است:

بسم‌الله‌الرحمن‌الرحیم

إنّا للّه و إنّا إلیه راجعون

خانوادۀ محترم و معزز جواهری

درگذشت مرحومۀ مغفوره متعلقۀ آقای حاج حسین جواهری را تسلیت می‌گویم و از خداوند متعال برای ایشان همنشینی با اولیای الهی را مسئلت می‌کنم. امیدوارم خداوند در این مصیبت به شما صبری جمیل عطا بفرماید.

علی لاریجانی

 

جماران نوشت: یادگار امام در پیامی درگذشت احمد کریمی اصفهانی دبیرکل جامعه‌ی اسلامی اصناف و بازار را تسلیت گفت.

متن پیام حجت الاسلام و المسلمین سید حسن خمینی بدین شرح است:

بسمه تعالی

درگذشت برادر عزیز و خدوم جناب آقای حاج احمد کریمی طاب ثراه موجب تأثر شد. آن مرحوم از مردان خوش نام و از انقلابی های روزهای سخت و دشوار بود. خدای متعال ایشان را با اولیاء خود محشور دارد و به خانواده ایشان و همچنین به دوستان و یارانش در بازارتهران و مؤتلفه اسلامی صبر و اجر مرحمت فرماید.

سید حسن خمینی

منبع: etemadonline-641756

امتیاز: 0 (از 0 رأی )
برچسب ها
نظرشما
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی‌شود
نظرهای دیگران
نظری وجود ندارد. شما اولین نفری باشید که نظر می دهد