hamburger menu
search

redvid esle

redvid esle

رویداد ایران > استان ها > شهرداری خواستار پخش زنده جلسات کمیسیون ماده پنج شیراز است

سخنگوی شهرداری شیراز:

شهرداری خواستار پخش زنده جلسات کمیسیون ماده پنج شیراز است

سخنگوی شهرداری شیراز با اشاره به حساسیت افکار عمومی در مورد تغییر کاربری باغ‌های قصردشت، گفت: از استاندار فارس تقاضا می‌کنیم که جلسات کمیسیون ماده پنج، با موضوع تغییر کاربری باغ‌ها، به صورت زنده پخش و با حضور خبرنگاران برگزار شود.

رضا جاویدی گفت: در پی انتشار خبری با تیتر «ایستادگی استاندار فارس در جلسه پرحاشیه کمیسیون ماده پنج» در خصوص تغییر کاربری باغ‌های شیراز، اینگونه القا شده است که شهرداری شیراز اصرار به تغییر کاربری باغات دارد، درصورتی‌که این موضوع صحت ندارد.

مدیرکل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری شیراز اضافه کرد: کلیه درخواست‌های تغییر کاربری باغات براساس درخواست متقاضیان توسط شهرداری به شورای اسلامی شهر اعلام می شود و در صورت موافقت، موضوع جهت تعیین تکلیف به دبیرخانه کمیسیون ماده پنج ارسال و سپس در کمیته فنی کمیسیون ماده پنج بررسی کارشناسی انجام و نظر کمیته فنی جهت تعیین تکلیف نهایی به کمیسیون ماده پنج ارسال می‌شود.

وی ادامه داد: کمیسیون ماده پنج با بررسی همه جانبه و اخذ نظرات اعضا، در خصوص تغییر یا عدم تغییر کاربری باغ تصمیم می‌گیرد.

جاویدی با تاکید بر اینکه این کمیسیون با حضور اعضایی از سازمان های مختلف و مرتبط تشکیل می شود، گفت: شهرداری شیراز یکی از اعضای این کمیسیون است و رسیدگی به موارد مطرح شده در کمیسیون ماده پنج همواره در فضای آرام و بدون حاشیه است و اشاره خبر خبرگزاری فارس به اصرار نابجا و غیرمتعارف نمایندگان شهرداری شیراز تکذیب می شود.

او گفت: با توجه به حواشی پیش آمده، شهرداری شیراز از استاندار فارس که ریاست کمیسیون ماده پنج را نیز بر عهده دارند تقاضا دارد که برای روشن شدن افکار عمومی، اخبار و تصمیمات این کمیسیون و کارگروه امور زیربنایی به صورت رسمی و از طریق مبادی ذی ربط اطلاع رسانی شود و جلسات کمیسیون مذکور همانند جلسات صحن علنی شورای اسلامی شهر شیراز با حضور خبرنگاران و پخش زنده همراه باشد.

انتهای پیام

امتیاز: 0 (از 0 رأی )
برچسب ها
نظرشما
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی‌شود
نظرهای دیگران
نظری وجود ندارد. شما اولین نفری باشید که نظر می دهد