hamburger menu
search

redvid esle

redvid esle

رویداد ایران > رویداد > اجتماعی > آغاز پرداخت کارانه سال ۱۴۰۱ پرستاران

آغاز پرداخت کارانه سال ۱۴۰۱ پرستاران

در این روزها در حال پرداخت کارانه سال 1401 پرستاران هستیم و تا این لحظه پرداخت 4 ماهه نخست سال قبل را داشته‌ایم و مابقی مبالغ را مرحله به مرحله واریز خواهیم کرد تا کل سال 1401 پرداخت شود.

به گزارش شبکه شرق، عباس عبادی در حاشیه برگزاری آئین بزرگداشت مقام پرستار و تجلیل از پرستاران نمونه کشوری، در جمع خبرنگاران، اظهار داشت: برای اولین بار توانستیم محفل باشکوه تکریم مقام پرستار را در ایام میلاد فرخنده حضرت زینب کبری(س) در حرم مطهر رضوی برگزار کنیم و در این محفل باشکوه حضور بیش از هزار پرستار نمونه کشوری از جای جای ایران را در بارگاه منور رضوی داریم.

وی تصریح کرد: پرستاران حاضر در این زیارت دسته جمعی با گرفتن انرژی مضاعف از امام رضا(ع) به شهرهای خود جهت خدمت به بیماران باز می‌گردند و ما به نمایندگی از تمامی پرستاران کشور در این مکان مقدس دعاگوی جامعه پرستاری هستیم.

 

معاون پرستاری وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ضمن گرامیداشت نام و یاد تمامی شهدای مدافع سلامت از جمله پرستاران شهید و شهیده که در مبارزه با ویروس منحوس کرونا به شهادت رسیدند، بیان کرد: همه ما سلامت خودمان را مدیون شهدای عزیزی هستیم که در جبهه مبارزه با ویروس منحوس کرونا جان خویش را در جهت نجات همنوعانشان تقدیم کردند و شرایط بحرانی را به جان خریدند تا بیماران مبتلا به کرونا نجات یابند و معتقدیم که مدافعان سلامت نقشی بی‌بدیل در این ایام ایفا کردند البتهامیدواریم که دیگر شاهد تکرار چنین تجربیات تلخی نباشیم.

عبادی افزود: پس از 4 سال توانستیم مراسم باشکوه و در شأن پرستاران را آن هم بدون بحران کرونا برگزار کنیم، پرستارانی که همواره معتقد به ارائه خدمت صادقانه در تمامی زمان‌ها از جمله اوج بحران‌ها هستند و بسیار خرسندیم که زمینه برگزاری این محفل باشکوه در حرم مطهر رضوی فراهم شد.

وی با تأکید بر اینکه خبر خوش ما به پرستاران در روز پرستار پرداخت کارانه‌های آنان است، گفت: با برنامه‌ریزی‌ و اصلاحی که در دستورالعمل بازتوزیع صورت گرفته امیدواریم که پرداخت‌های آینده با حداکثر تلاش و رعایت انصاف همراه بوده و رضایت تمامی پرستاران عزیز و زحمتکش را به همراه داشته باشد.

معاون پرستاری وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی خاطرنشان کرد: با تلاش‌های صورت گرفته با همکاری مسئولان حوزه پرستاری در وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، دانشگاه‌ها و دانشکده‌های علوم پزشکی و بیمارستان‌های سراسر کشور ثبت اطلاعات پرستاران را برای پرداخت کارانه‌ها داشتیم و در این روزها در حال پرداخت کارانه سال 1401 پرستاران هستیم و تا این لحظه پرداخت 4 ماهه نخست سال قبل را داشته‌ایم و مابقی مبالغ را مرحله به مرحله واریز خواهیم کرد تا کل سال 1401 پرداخت شود و پرداختی‌های سال 1402 هم بلافاصله پس از تخصیص اعتبارات واریز خواهد شد.

 

 

منبع: sharghdaily-906564

امتیاز: 0 (از 0 رأی )
برچسب ها
نظرشما
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی‌شود
نظرهای دیگران
نظری وجود ندارد. شما اولین نفری باشید که نظر می دهد