hamburger menu
search

redvid esle

redvid esle

رویداد ایران > رویداد > ورزشی > چالش عجیب استقلال با قرارداد خالد آبادی

چالش عجیب استقلال با قرارداد خالد آبادی

جزئیات اختلاف استقلال و هوادار در موضوع خالدآبادی

باشگاه استقلال برای رفع مشکل خالد آبادی تنها یک راه دارد.
به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، کارگروه نظارت بر قراردادها پس از بررسی توضیحات و دفاعیات باشگاه استقلال تصمیم به ارجاع پرونده به کمیته انضباطی گرفت.
از 4 مورد مطرح شده، گفته می‌شود ماجرای انتقال محمدرضا خالد آبادی به جمع شاگردان نکونام یکی از مهمترین مسائل در این پرونده است.
پیگیری‌ها نشان می‌دهد که هنگام انتقال خالدآبادی به استقلال، این باشگاه قبول کرده که طی 2 فقره چک به مبلغ 5 و 4 میلیارد، پول رضایتنامه بازیکن را به باشگاه هوادار پرداخت کند.

البته گفته می‌شود که باشگاه استقلال به دنبال پرداخت این بدهی 9 میلیاردی به صورت اقساط بوده که این مساله از طرف باشگاه هوادار مورد پذیرش قرار نگرفته است.

به این ترتیب با توجه به اینکه مدت توافق 2 باشگاه به پایان رسیده، توافق دیگری نیز صورت نگرفته و از طرفی از موعد پرداخت چک‌ها نیز چندماه گذشته، به نظر می‌رسد تنها راه استقلال تسویه این بدهی به صورت کامل یا جلب رضایت باشگاه مبدا به هر صورت است.

باشگاه استقلال تنها در صورت توافق رسمی و قطعی با هوادار می‌تواند این ماجرا را به اتمام برساند. این درحالیست که گفته می‌شود پرداخت مبلغ رضایتنامه خالدآبادی به صورت یکجا، سقف بودجه استقلال را تحت تاثیر قرار خواهد داد و به همین خاطر باید دید که مدیران آبی در نهایت چگونه می‌توانند این مشکل را برطرف کنند.

منبع: khanefootball-49300

امتیاز: 0 (از 0 رأی )
برچسب ها
نظرشما
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی‌شود
نظرهای دیگران
نظری وجود ندارد. شما اولین نفری باشید که نظر می دهد