hamburger menu
search

redvid esle

redvid esle

رویداد ایران > استان ها > گلستان > بیشترین استقبال شركت های دانش بنیان از نیازهای فناورانه شركت توزیع نیروی برق گلستان

بیشترین استقبال شركت های دانش بنیان از نیازهای فناورانه شركت توزیع نیروی برق گلستان

معاون برنامه ریزی شرکت توزیع نیروی برق استان گلستان گفت:در جشنواره و فن بازار صنعت برق از همه شرکتهای برق منطقه ای و شرکت های توزیع دعوت بعمل امده بود که شرکت توزیع نیروی برق استان گلستان نیز حضور فعال داشته است.

جمال کمیلی فر گفت :شرکت توزیع برق گلستان با بهره مندی از تجربه ارزشمند وحضور موفق خود در رویداد نیازهای فناورانه استانهای شرق و شمال شرقی کشور که اردیبهشت سال گذشته در مشهد برگزار شد از ۲ ماه قبل اقدامات خود را رصد و با برگزاری نشست ها و پیگیری های متعدد با دانشگاه های استان و شرکت های دانش بنیان استانی نسبت به شناسایی و انتخاب محصولات و دستاوردها و نیازهای فناورانه شرکت جهت حضور موفق در این رویداد ملی اقدام نمود.

وی افزود: شرکت توزیع نیروی برق استان گلستان در این جشنواره ملی با شناسایی ۵ محصول دانش بنیان مورد نیاز صنعت برق کشور که با همکاری شرکتهای دانش بنیان استانی ساخته شده است جهت تجاری سازی و معرفی آن به متخصصین صنعت برق اقدام نمود.

کمیلی فر اضافه کرد : همچنین در این جشنواره ۵ اقدام و دستاورد ارزشمند شرکت توزیع نیروی برق استان گلستان با تهیه کتابچه های راهنما برای فعالین صنعت برق به نمایش گذاشته شد.

معاون برنامه ریزی شرکت توزیع نیروی برق استان گفت : از نکات بارز این جشنواره استقبال گرم شرکتهای دانش بنیان ملی جهت همکاری در ساخت دو نیاز فناورانه شرکت توزیع نیروی برق استان گلستان می توان اشاره کرد که بنا به اعلام مسئولین مربوطه، شرکت توزیع نیروی برق استان گلستان در بین شرکتهای توزیع و برق منطقه ای استان های شمالی و استانهای سمنان و قزوین بیشترین میزان استقبال را از طرف شرکتهای دانش بنیان داشته است.

شایان ذکر است نخستین جشنواره و فن بازار صنعت برق با راهبری وزارت نیرو و همکاری شرکت های تابعه به مدت ۴روز از ۲۳ لغایت ۲۶ ابان ماه در محل نمایشگاههای بین المللی تهران برگزار گردید که مورد بازدید وزیر نیرو،معاونین،مدیرعامل شرکت توانیر،مدیران عامل شرکت های توزیع برق و آب منطقه ای و استانداران قرار گرفت.


امتیاز: 0 (از 0 رأی )
برچسب ها
نظرشما
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی‌شود
نظرهای دیگران
نظری وجود ندارد. شما اولین نفری باشید که نظر می دهد