hamburger menu
search

redvid esle

redvid esle

رویداد ایران > استان ها > گلستان > طوفان الاقصی نشان داد که رژیم صهیونیستی صدمه پذیر است

معاون فرهنگی مرکز اسلامی گلستان:

طوفان الاقصی نشان داد که رژیم صهیونیستی صدمه پذیر است

شابدین گفت: طوفان الاقصی باعث شد کشورهای اسلامی به خودشان بیایند و در فکر اتحاد و همدلی باشند.

علیرضا شابدین در اردوی فرهنگی رابطین مدارس علوم دینی اهل سنت گفت: امروز غیر مسلمانان هم جنایات رژیم صهیونیستی را محکوم می کنند.
وی با اشاره به اینکه، امام راحل از همان بدو انقلاب اهمیت مساله فلسطین را با نامگذاری روز قدس به جهانیان نشان داد، افزود: حضرت امام خمینی (ره) بیان کردند که فلسطین پاره تن اسلام است و امروز وظیفه داریم در جای جای دنیا و در هر مکانی که صدای مظلوم و مسلمانی بلند شود، اعلام حمایت کرده و به آن لبیک بگوییم.
معاون فرهنگی و اجتماعی مرکز اسلامی گلستان، حمایت معنوی را نیاز همه جانبه مردم مظلوم و ستمدیده فلسطین بیان کرد و گفت: امروز وظیفه داریم به هر نحو ممکن با اعلام انزجار و صدور بیانیه حمایت خود را از مظلومان عالم و خصوصا مردم مظلوم و ستمدیده فلسطین اعلام نماییم. 
علیرضا شابدین تصریح کرد: متاسفانه برخی از کشورهای اسلامی که به ادعا پرچمدار حمایت از مظلومان هستند، حمایت خود را از اسرائیل غاصب و رژیم صهیونیستی اعلام می کنند و در حال عادی سازی روابط هستند.
وی با تاکید براینکه، گروه کوچک حماس طوفان بزرگ الاقصی را رقم زد، افزود: این اقدام حماس به جهانیان اعلام کرد  که فلسطین و غزه وجود دارد و ابهت پوشالی گنبد آهنین را به جهانیان نشان داد. همچنین نشان داد که رژیم صهیونیستی صدمه پذیر و زخمشان ترمیم ناپذیر است.

 

معاون فرهنگی و اجتماعی مرکز اسلامی گلستان در ادامه تصریح کرد: طوفان الاقصی باعث شد کشورهای اسلامی به خودشان بیایند و در فکر اتحاد و همدلی باشند.
شابدین گفت: کشورهای اسلامی وقتی چنین جنایاتی رخ داد به این طرز فکر دست یافتند در حالی که می توانستند قبل از وقوع چنین جنایات و ظلم هایی به فکر اتحاد امت اسلامی برای مقابله و ایستادگی در برابر اسرائیل و دشمنان باشند.
وی تاکید کرد: بجایی رسیده است که امروز مسلمان و غیر مسلمان پرچم فلسطین را برافراشته و جنایات رژیم صهیونیستی را محکوم می کنند.
معاون فرهنگی و اجتماعی مرکز اسلامی گلستان با تاکید براینکه، باید تفکر استبدادی و امریکایی از بین برود، بیان کرد: وظیفه داریم در هر نشستی که در جهت حمایت از فلسطین و غزه است حضور پیدا کنیم و اگر در غزه چنین جنایات و اتفاق هایی می افتد ما هم مضطرب، نگران و اعلام حمایت و همدردی داشته و مطالبه گری خود را داشته باشیم.
شابدین همچنین در بخشی از سخنانش در خصوص حوزه فعالیت های معاونت فرهنگی و امور اجتماعی مرکز اسلامی گلستان، محورها و برنامه های فرهنگی، ساماندهی سامانه ای ارائه خدمات و نقش آفرینی رابطین مدارس علوم دینی اهل سنت، مطالبی عنوان کرد.

امتیاز: 0 (از 0 رأی )
برچسب ها
نظرشما
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی‌شود
نظرهای دیگران
نظری وجود ندارد. شما اولین نفری باشید که نظر می دهد