hamburger menu
search

redvid esle

redvid esle

رویداد ایران > رویداد > سیاسی > کاری که اینها می‌کنند مردم را از صندوق‌ها فراری می‌دهند، اینها ضد نظام هستند؛ کل خلافی که از من پیدا کردند راه رفتنم در مجلس بود!

کاری که اینها می‌کنند مردم را از صندوق‌ها فراری می‌دهند، اینها ضد نظام هستند؛ کل خلافی که از من پیدا کردند راه رفتنم در مجلس بود!

نماینده تبریز در مجلس یازدهم می‌گوید: رهبری می‌گویند کاری کنید مردم پای صندوق رای بیایند اما کاری که اینها می‌کنند مردم را از صندوق‌ها فراری می‌دهند. اینها ضد نظام هستند. همین افراد، نظام را با مشکل مواجه کرده‌اند.

مسعود پزشکیان نماینده تبریز گفت: هنوز جوابی از طرف هیات های اجرایی به اعتراض من داده نشده است. ما اعتراض مان را داده ایم خوششان آمد تایید می کنند خوششان نیامد تایید نمی کنند در هر دو حالت خوشحال می شوم.

به گزارش عصر ایران بخش هایی از گفت  گوی پزشکیان را در ادامه می خوانید:

 

  • موکلان من در تبریز از رد صلاحیتم ناراحت هستند تعداد زیادی می گویند اگر تایید نشوید ما پای صندوق رای نمی آییم. ما آمدیم که مردم را پای صندوق های رای بکشانیم. رهبری می گویند کاری کنید مردم پای صندوق رای بیایند اما کاری که اینها می کنند مردم را از صندوق ها فراری می دهند. اینها ضد نظام هستند. همین افراد، نظام را با مشکل مواجه کرده اند.
  • هرچه دلشان می خواهد بکنند مهم نیست. من از نظر اعتقادی به صحنه آمدم که مردم را پای صندوق بیاورم. اگر هم تاییدم نکنند طبابتم را می کنم. در پست هایی که بودم پیدا کنند ببیند رانت گرفتیم یا رانت دادیم. کل خلافی که از من پیدا کردند راه رفتنم در مجلس بود و نتوانستند چیز دیگری از من پیدا کنند. اگر خودشان را بگردند کلی مشکل دارند.

منبع: etemadonline-641667

امتیاز: 0 (از 0 رأی )
برچسب ها
نظرشما
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی‌شود
نظرهای دیگران
نظری وجود ندارد. شما اولین نفری باشید که نظر می دهد