hamburger menu
search

redvid esle

redvid esle

رویداد ایران > رویداد > اجتماعی > حماس وجب به وجب غزه را تونل زد کسی خبردار نشد؛ تمام شدن عملیات حفاری تونل متروی اسلامشهر را جشن گرفتند!

حماس وجب به وجب غزه را تونل زد کسی خبردار نشد؛ تمام شدن عملیات حفاری تونل متروی اسلامشهر را جشن گرفتند!

روزنامه هفت صبح نوشت: خیلی عجیبه! حفاری تونل متروی اسلامشهر تمام شده، براش مراسم گرفتند! چرا این مسخره‌بازیا جمع نمیشه؟! یه تونل مترو درست کردید دیگه! تونل برای رسیدن به هسته زمین که نزدید! چه خبره واقعا؟! بعد پخش زنده که شده هیچ؛ بازپخش هم میشه؟» دوست طنازی هم نوشته حماس وجب به وجب غزه را تونل زد کسی خبردار نشد. حالا این‌ها برای تمام شدن یک تونل مترو جشن گرفته‌اند.

روزنامه هفت صبح نسبت به برگزاری مراسم جشن برای پایان حفاری تونل متروی اسلامشهر انتقاد کرد. 

به گزارش هفت صبح، کاربری در توئیتر نوشته بود که: «‌‌خیلی عجیبه! حفاری تونل متروی اسلامشهر تمام شده، براش مراسم گرفتند! چرا این مسخره‌بازیا جمع نمیشه؟! یه تونل مترو درست کردید دیگه! تونل برای رسیدن به هسته زمین که نزدید! چه خبره واقعا؟! بعد پخش زنده که شده هیچ؛ بازپخش هم میشه؟» دوست طنازی هم نوشته حماس وجب به وجب غزه را تونل زد کسی خبردار نشد. حالا این‌ها برای تمام شدن یک تونل مترو جشن گرفته‌اند.

این روزنامه افزوده است: چندروز قبل هم عکسی چاپ کردیم از بریدن یک روبان بالای یک میز و یک تلفن که عنوان افتتاح اورژانس کار در مناطق آزاد را داشت و چندتا عکس هم از آن منتشر شده‌ بود. راستش گفته بودند که در انتشار خدمات دولت و حاکمیت بکوشید اما دیگر نه این‌قدر. گذاشتن یک میز و تلفن و یا تمام کردن یک تونل مترو که دیگر مراسم و سخنرانی و روبان احتیاج ندارد. همه ما متوجه تلاش شبانه‌روزی و کمرشکن شما هستیم. لازم به این نیست که این همه هزینه روی دست خودتان و یا سازمانتان بگذارید. ردیفه.

 

منبع: etemadonline-641536

امتیاز: 0 (از 0 رأی )
برچسب ها
نظرشما
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی‌شود
نظرهای دیگران
نظری وجود ندارد. شما اولین نفری باشید که نظر می دهد