hamburger menu
search

redvid esle

redvid esle

رویداد ایران > رویداد > فرهنگی > (عکس) شوخی بامزه سروش صحت با سریال «زخم کاری»؛ عمو جلال جا پای «مالک» گذاشت!

(عکس) شوخی بامزه سروش صحت با سریال «زخم کاری»؛ عمو جلال جا پای «مالک» گذاشت!

جالب اینجاست که ابتدا سکانس تحمل رنج مالک در وان پر از یخ را می‌بینیم و بعد به وان پر از یخ عموجلال می‌رسیم و می‌بینیم مونای جوان و میانسال به شیوه سمیرا او را مجبور کرده‌اند در یخ بماند.

در قسمت بیستم سریال «مگه تموم عمر چند تا بهاره؟»، سروش صحت شوخی بامزه‌ای با اولین سکانس سریال «زخم کاری» کرده. عموجلال بعد از چهل سال به عشق قدیمی‌اش مونا می‌رسد و از او خواستگاری می‌کند، اما مونا از او می‌خواهد یک هفته برای صحبت کردن با عموهایش صبر کند. عموجلال که طاقتش را از دست داده، به شیوه مالک وارد وان یخ می‌شود تا تمرین استقامت کند.

جالب اینجاست که ابتدا سکانس تحمل رنج مالک در وان پر از یخ را می‌بینیم و بعد به وان پر از یخ عموجلال می‌رسیم و می‌بینیم مونای جوان و میانسال به شیوه سمیرا او را مجبور کرده‌اند در یخ بماند.

1810112_426

به گزارش فیلم‌نیوز، سکانس اول قسمت اول سریال «زخم کاری» به کارگردانی محمدحسین مهدویان با تصویری از مالک شروع می‌شود که در وانی پر از آب و یخ دراز کشیده.

او سردش است و نمی‌تواند تحمل کند، اما سمیرا مجبورش می‌کند تا هشت دقیقه‌اش تمام نشده از وان بیرن نیاید. سمیرا تاکید می‌کند که مالک شب‌ها خوب نمی‌خوابد و عصبی شده و صبرش کم است. به همین دلیل هم مدام به او می‌گوید باید تحمل کند. این سکانس در ابتدای سریال، نشانی از تسلط سمیرا روی مالک و تبعیت بی‌چون‌وچرای مالک از او داشت.

در قسمت بیستم «مگه تموم عمر چند تا بهاره؟» عموجلال بالاخره به وصال مونا، عشق دیرینه‌اش می‌رسد. البته او در تمام رویاهایش مونا را با چهره‌ای زیبا و جوان و هیکلی لاغر و قدی بلند تصور می‌کرد و مونایی که در میانسالی پیش رویش قرار می‌گیرد کوچکترین شباهتی با مونای قبلی ندارد. با این حال از اینکه توانسته با مونا وارد دیالوگ شود خوشحال است و همان ابتدا به او ابراز علاقه می‌کند و پیشنهاد ازدواج می‌دهد.

1810113_502

سکانس وان یخ «مالک» در فصل اول سریال «زخم کاری» که دستمایه شوخی سروش صحت در «مگه تموم عمر چندتا بهاره؟» شد.

مونا به او می‌گوید که بعد از جدایی‌اش از همسر اول، نزد عموهایش زندگی می‌کند و آن‌ها تا به حال دو تا از خواستگار‌های او را رد کرده‌اند.

به همین دلیل هم از او می‌خواهد یک هفته صبر کند. عموجلال که تحمل دوری ندارد به شیوه مالک، وارد وانی پر از یخ می‌شود تا تمرین استقامت کند. او مدام می‌گوید گُر گرفته است و فقط با این آب و یخ است که می‌تواند آتش درونش را خاموش کند و یک هفته دوام بیاورد.

جالب اینکه در تصورات عمو، مونای جوان و میانسال هردو باهم رویش یخ می‌ریزند و مثل سمیرا با تحکم مجبورش می‌کنند در آب و یخ بماند. قرار گرفتن این دو سکانس کنار هم با تمام تفاوت‌ها و شباهت‌هایش موقعیت جذابی ایجاد کرده است.

منبع: فرارو

منبع: faradeed-162503

امتیاز: 0 (از 0 رأی )
برچسب ها
نظرشما
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی‌شود
نظرهای دیگران
نظری وجود ندارد. شما اولین نفری باشید که نظر می دهد