hamburger menu
search

redvid esle

redvid esle

رویداد ایران > رویداد > علمی > در روز جهانی کودک، «بازار کودک» به‌روز شد

در روز جهانی کودک، «بازار کودک» به‌روز شد

بازار از سال ۹۸ برای تسهیل دسترسی کودکان به محتوای مناسب، امکان فعال کردن حالت کودک را فراهم کرد. با فعال کردن حالت کودک، محتوای بازار (اعم از انیمیشن، برنامه و بازی‌های بدون نیاز به نصب) بر اساس رده سنی کودکان پالایش می‌شود.

به مناسبت روز جهانی کودک، اپ استور اندرویدی بازار، "بازار کودک" را با گرافیک جدید و محتوای متنوع‌تر به روز رسانی کرده است.  

سازمان ملل متحد، ۲۰ نوامبر را روز جهانی کودک نام گذاشته و همواره بر حق طبیعی کوکان برای داشتن فضایی امن، شاد و سلامت، تاکید می‌کند.

دبیران بازار کودک (بخش کودکانه بازار که بر اساس رده سنی کودکان پالایش می‌شود)، در پیامی به مناسبت روز جهانی کودک نوشته‌اند: "ما در بازار کودک در کنار کودکان ایران هستیم و با پدید آوردن فضایی امن و مطمئن، برنامه‌ها و بازی‌هایی را ارائه می‌دهیم که هم‌زمان به رشد و سرگرمی کودکان کمک می‌کنند. "

بازار از سال ۹۸ برای تسهیل دسترسی کودکان به محتوای مناسب، امکان فعال کردن حالت کودک را فراهم کرد. با فعال کردن حالت کودک، محتوای بازار (اعم از انیمیشن، برنامه و بازی‌های بدون نیاز به نصب) بر اساس رده سنی کودکان پالایش می‌شود. اگر والدین این حالت را فعال کنند، همه محتوا‌ها برای کودکان خواهد شد و دیگر کودکان به سایر محتوا‌ها دسترسی نخواهند داشت.

منبع: fararu-684718

امتیاز: 0 (از 0 رأی )
برچسب ها
نظرشما
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی‌شود
نظرهای دیگران
نظری وجود ندارد. شما اولین نفری باشید که نظر می دهد