hamburger menu
search
رویداد ایران > رویداد > سیاسی > بایدن احمق برای آزادی 5 نفر، شش میلیارد دلار به ایران داد؛ یک بار که پرداخت کنید، باید همیشه این کار را انجام دهید

بایدن احمق برای آزادی 5 نفر، شش میلیارد دلار به ایران داد؛ یک بار که پرداخت کنید، باید همیشه این کار را انجام دهید

رئیس‌جمهور پیشین آمریکا از همتای کنونی خود به دلیل توافق تبادل زندانیان با ایران انتقاد کرد.

به گزارش شبکه شرق، دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور پیشین آمریکا در پلتفرم تروث سوشال از «جو بایدن»، همتای کنونی به توافق تبادل زندانیان با ایران انتقاد کرد.

ترامپ نوشت: «من ۵۸ گروگان را از کشورهای مختلف از جمله کره شمالی به کشور بازگرداندم و هیچ چیز در قبال آن پرداخت نکردم. آنها خودشان فهیمدند باید به این افراد اجازه بازگشت دهند. سرانجام کار به جایی رسید که هیچ حرفی از پول نزدند، زیرا می‌دانستند که هیچ پولی دریافت نخواهند کرد». 

وی افزود: «به محض اینکه یک بار پرداخت کنید، باید همیشه این کار را انجام دهید تا بسیاری از گروگان‌ها بازپس گرفته شوند. این رئیس‌جمهور به شدت بی‌کفایت ما، بایدن احمق برای آزادی پنج نفر ۶ میلیارد دلار داد، در حالی که ایران برای آزادی پنج نفر هیچ پرداختی نکرد. او یک احمق است».

 ترامپ این توافق را مضحک و پیشینه‌ای وحشتناک برای آینده توصیف کرد و افزود:‌« آماده باشید، از این به بعد شاهد اتفا‌ق‌های وحشتناکی خواهید بود. ایالات متحده آمریکا که ۳ سال پیش از احترام بسیار بالایی برخوردار بود، به یک مضحکه در سراسر جهان تبدیل شده است. بار دیگر آمریکا را بزرگ کنید. به ترامپ رای دهید».

 

منبع: sharghdaily-897415

امتیاز: 5 (از 1 رأی )
برچسب ها
نظرشما
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی‌شود
نظرهای دیگران
نظری وجود ندارد. شما اولین نفری باشید که نظر می دهد