hamburger menu
search
رویداد ایران > رویداد > اجتماعی > رانش و قطع راه روستای لاسک/ آبگرفتگی در چند نقطه رشت

رانش و قطع راه روستای لاسک/ آبگرفتگی در چند نقطه رشت

گیلان مدیرکل مدیریت بحران گیلان، از عادی شدن نسبی شرایط در مناطق سیل زده آستارا خبر داد و گفت: شبکه آب شهر آستارا تا ساعاتی دیگر برقرار می‌شود و برق همه مناطق در شهرستان آستارا وصل شده است؛ البته برخی خانوار‌های روستایی برق ندارند که تا عصر برق آن‌ها کاملا وصل می‌شود.

امیر مرادی در گفتگو با ایسنا، از قطع بارندگی در آستارا و عادی شدن نسبی شرایط خبر داد و اظهار کرد: هم اکنون شاهد بارش ۱۳۴ میلیمتری در امامزاده اسحاق شهرستات شفت هستیم.

به گزارش ایسنا، وی از رانش و قطع راه روستای لاسک و آبگرفتگی پل آبنمای روستای چوبر شهرستان شفت خبر داد و تصریح کرد: با حضور نیرو‌های راهداری، مشکل روستای لاسک حل و رفع انسداد شد.

مدیرکل مدیریت بحران گیلان همچنین از بارش ۱۲۴ میلیمتری در انزلی، بارش ۱۳۴ میلیمتری در شفت و ۸۰ میلیمتری در رشت و تالش و رضوانشهر خبر داد و گفت: رودخانه‌های فومن طغیان کرده است، اما وضعیت مناسب بوده و گزارشی از تخریب و رانش و انسداد راه نداریم.

مرادی، با بیان اینکه در شهر رشت شاهد چند نقطه آبگرفتگی بودیم، عنوان کرد: با حضور به موقع شهرداری و آتش نشانی مشکل برطرف شده و هم اکنون تردد عابران و خودرو‌ها امکان پذیر است.

مدیرکل مدیریت بحران گیلان با اشاره به حضور استاندار برای بازدید میدانی از مناطق سیل زده شهرستان آستارا، اضافه کرد: همه نیرو‌های راهداری، شهرداری، فرمانداری، سپاه، آتش نشانی، هلال احمر، مرزبانی و... برای عادی سازی شرایط در شهرستان آستارا در تلاشند.

منبع: fararu-666343

امتیاز: 0 (از 0 رأی )
برچسب ها
نظرشما
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی‌شود
نظرهای دیگران
نظری وجود ندارد. شما اولین نفری باشید که نظر می دهد