hamburger menu
search
رویداد ایران > رویداد > اقتصادی > سقوط شاهین به کانال 500 میلیون تومانی + جدول

سقوط شاهین به کانال 500 میلیون تومانی + جدول

اقتصادنیوز: ارزیابی بازار نشان ‌می‌دهد تاثیر اخبار سیاسی به بازار سایپا هم رسید و با این شرایط سایپایی‌ها در کنار پرطرفدارهای ایران خودرو شکل کاهشی به خود گرفتند.

به گزارش اقتصادنیوز ؛ رصد بازار نشان می دهد امروز سایپایی‌ها با افت 2 تا 8 میلیون تومان راهی بازار شدند، کاهشی که پس از دو هفته در بازار شکل گرفت.

  اخبار سیاسی عمده دلیلی است که فعالان بازار خودرو کاهش قیمت در بازار را به آن نسبت می‌دهند. امروز و پس از آزاد شدن منابع مالی بلوکه شده ایران و مبادله زندانیان میان ایران و آمریکا شاهد کاهشی شدن بازارهای سرمایه‌ای و در نهایت قیمت خودور در بازار بودیم، با این شرایط فعالان بازار معتقدند انتظار چند هفته‌ای بالاخره جواب داد و بازار روند کاهشی به خود گرفت.  

براساس ارزیابی بازار امروز «شاهین» کاهشی 8 میلیونی داشت، این خودرو هفته گذشته تغییر کانال داده بود و 600 میلیونی شده بود، اما امروز مجدد وارد کانال 500 میلیونی‌ها شد.  

قیمت محصولات سایپا در بازار

از سوی دیگر در میان محصولات سایپا امروز قیمت خودروهای «شاهین»، «کوییکR»، «کوییک معمولی»، «تیبا صندوقدار»، «تیبا2 معمولی» و «ساینا» مورد ارزیابی قرار گرفتند. براساس ارزیابی امروز «شاهین» در بازار 592 میلیون تومان قیمت گذاری شد و افت 8 میلیونی داشت.

از سوی دیگر براساس رصد بازار خانواده کوییک هم با افت 2 میلیونی در بازار قیمت‌گذاری شدند، در میان خانواده کوییک امروز «کوییک‌R» در بازار امروز 343 میلیون تومان قیمت خورد و «کوییک معمولی» هم در بازار 343 میلیون تومانی شد.

ارزیابی‌ها بازار نشان می‌دهد «تیبا صندوقدار» در بازار افتی 2 میلیونی داشت و 334 میلیون تومان قیمت گذاری شد و «تیبا 2 معمولی» هم در بازار 338 میلیون تومان قیمت خورد و افتی 3 میلیونی داشت. از سوی دیگر رصد بازار نشان دهنده آن است که «ساینا» هم امروز 350 میلیون تومان قیمت‌گذاری شد و کاهشی 3 میلیونی را تجربه کرد.

اقتصاد سایپا 27

منبع: eghtesadnews-598894

امتیاز: 0 (از 0 رأی )
برچسب ها
نظرشما
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی‌شود
نظرهای دیگران
نظری وجود ندارد. شما اولین نفری باشید که نظر می دهد