رویداد ایران
hamburger menu
search
رویداد ایران > استان ها > تهران| گروگانگیری نافرجام در بهارستان

تهران| گروگانگیری نافرجام در بهارستان

انتشار
فرمانده انتظامی غرب استان تهران از گروگانگیری نافرجام در بهارستان خبر داد و گفت: ۲ نفر از گروگانگیران دستگیر و فرد ربوده شده آزاد شد.
سردار محسن خانچرلی اظهار داشت:‌ گزارشی در خصوص آدم ربایی از طریق تماس تلفنی به مرکز فوریت های پلیس شهرستان بهارستان اعلام شد و بلافاصله بررسی موضوع در دستور کار ویژه پلیس قرار گرفت.
وی افزود: در تحقیقات انجام شده از خانواده فرد ربوده شده مشخص شد، افرادی ناشناس در تماس تلفنی با همسر فرد ربوده شده در قبال آزادی این فرد، تقاضای مبلغ بسیار زیادی وجه نقد داشته اند.
این مقام ارشد انتظامی اضافه کرد: با آغاز تحقیقات تخصصی از سوی کارآگاهان پلیس و در بررسی ها، محل اختفای فرد ربوده شده در بهارستان کشف و طی عملیاتی وی آزاد شد و در بررسی های علمی و تخصصی که با همکاری کارآگاهان پلیس آگاهی غرب استان تهران انجام پذیرفت، سرنخ هایی از حضور یکی از آدم رباها به دست آمد.
وی اضافه کرد:‌ با ادامه تحقیقات یک نفر دیگر از همدستان این فرد نیز طی عملیات هایی جداگانه دستگیر شد.
فرمانده انتظامی غرب استان تهران با تاکید بر قاطعیت پلیس در برخورد با عاملان بر هم زدن نظم و امنیت اجتماعی اضافه کرد:‌ در بازجویی از افراد دستگیر شده،‌ نامبردگان به جرم خود به منظور دریافت وجه از خانواده فرد ربوده شده اعتراف کردند و با تکمیل تحقیقات به مرجع قضایی معرفی شدند.
امتیاز: 0 (از 0 رأی )
نظرشما
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی‌شود