رویداد ایران جستجو
رویداد ایران | دانش و مهارت | مقایسه نسخه اول و دوم بازی The Last of Us

مقایسه نسخه اول و دوم بازی The Last of Us

مقایسه نسخه اول و دوم بازی The Last of Us
انتشار
در این ویدیو گرافیک نسخه دوم بازی The Last of Us و ریمیک نسخه اول بازی که به تازگی برای پلی استیشن ۵ منتشر شده را مقایسه می کنیم.

گوشه به گوشه‌ی جهان بازی The Last of Us Part II را جزئیات پر کرده‌اند؛ اتاق‌ها و فروشگاه‌هایی که مخاطب قدم به آن‌ها می‌گذارد، پوسترها و چینش وسایلی که به شکل استادانه قصه می‌گویند و تکسچرهایی که به محیط‌ها جلوه‌ای باورپذیر می‌بخشند و شاید تنها یک یا دو بازی نسل هشتم توانایی به چالش کشیدن قدرت گرافیک فنی آن‌ها را داشته باشند.

به این ترکیب می‌شود صداگذاری بسیار دقیق اسلحه، نورپردازی‌های متنوع، انیمیشن‌های متعدد برای پروتاگونیست‌ها و دشمن‌ها، طراحی قابل‌توجه محیط‌های بزرگ به هدف گم و پیدا شدن درست و به‌موقع گیمر و جریان یافتن خشونتی عریان، غیرکارتونی، واقعا دردناک و آزاردهنده را هم اضافه کرد. در عین حال هرچه‌قدر که فهرست مورد بحث شلوغ‌تر شود، باز هم The Last of Us Part 2 نمی‌تواند فقط به خاطر داشتن آن‌ها عالی باشد. عنصر لازم برای ساخت تصویری دیدنی از تکه‌های پازل چیست؟ هماهنگی بین تمام این اجزا و بیرون کشیدن قصه‌ای عالی و یک گیم‌پلی چالش‌برانگیز از دل ترکیب آن‌ها.

در فیلم زیر گرافیک نسخه دوم بازی The Last of Us part II و ریمیک نسخه اول بازی که به تازگی برای پلی استیشن ۵ منتشر شده را مقایسه می کنیم.

امتیاز: 0 (از 0 رأی )
نظر شما
نظرهای دیگران