رویداد ایرانفهرست جستجو
رویداد ایراناستان هاحادثه خط انتقال آب به زاهدان مهار شد

حادثه خط انتقال آب به زاهدان مهار شد

حادثه خط انتقال آب به زاهدان مهار شد
معاون امور مشترکین شرکت آب و فاضلاب سیستان و بلوچستان گفت: خط انتقال آب زابل به زاهدان پس از تلاش سه ساعته نیروهای عملیاتی خط انتقال و آبفای زاهدان رفع حادثه و وارد مدار شد.

به گزارش رویدادایران معاون امور مشترکین شرکت آب و فاضلاب سیستان و بلوچستان گفت: خط انتقال آب زابل به زاهدان پس از تلاش سه ساعته نیروهای عملیاتی خط انتقال و آبفای زاهدان رفع حادثه و وارد مدار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان، "فرهاد سرگلزایی" با اعلام این خبر بیان کرد: در پی بروز حادثه در خط انتقال آب زابل به زاهدان، عملیات تعمیرات این خط توسط نیروهای عملیاتی آغاز و با مدیریت و تلاش مستمر مشکل رفع گردید. 

وی با بیان اینکه خط انتقال به منظور تامین قسمتی از نیاز آب شیرین شهر زاهدان مورد استفاده قرار می‌گیرد، افزود: با توجه به این حادثه، در زمان انجام تعمیرات، تامین آب شهر با کاهش همراه شد.

سرپرست امور آبفای زاهدان تاکید کرد: تمام تلاش ما بر این امر معطوف بود تا با انجام تعمیرات خط انتقال در کوتاه‌ترین زمان ممکن، ساکنین شهر زاهدان با کمترین مشکل از نظر قطع یا افت فشار آب مواجه شوند.

وی اضافه کرد با توجه به اینکه ممکن است تامین آب برخی مناطق مرتفع شهر تا پایدار شدن شرایط با افت فشار همراه باشد، ضمن قدردانی از صبوری شهروندان زاهدانی خواهشمندیم از مصارف غیرضروری جدا خودداری کنند