رویداد ایرانفهرست جستجو
رویداد ایرانرویدادوحید آقاپور «هم» مورد سرقت قرار گرفت/ جزئیات حادثه
بستن

وحید آقاپور «هم» مورد سرقت قرار گرفت/ جزئیات حادثه

وحید آقاپور «هم» مورد سرقت قرار گرفت/ جزئیات حادثه
وحید آقاپور بازیگر سینما و تلویزیون هنگام مداخله برای نجات فردی که درگیر با زورگیران بود، مورد حمله قرار گرفت و موتورسیکلتش به سرقت رفت.

به گزارش خبرنگار مهر، خبری مبنی بر خفت گیری و سرقت از وحید آقاپور بازیگر سینما تئاتر و تلویزیون در فضای مجازی منتشر شد. در همین راستا خبرنگار مهر کسب اطلاع کرد که پرونده این سرقت در کلانتری ۱۰۳ گاندی تشکیل شده است.

بر اساس اطلاعات به دست آمده وحید آقاپور در زمان حادثه به همراه فرد دیگری سوار موتور بوده و از اتوبان مدرس به شمال در حال حرکت بودند که متوجه می‌شوند زورگیرانی در حال نزاع با فرد رهگذری هستند.

این دو نفر به سرعت از موتور خود پیاده شده و مداخله می‌کنند تا آن شهروند را از دست زورگیران رها کنند. زورگیران به سمت وحید آقاپور و همراهش حمله می‌کنند و وارد نزاع و درگیری با آنها می‌شوند و بعد از آن با موتوری که متعلق به وحید آقاپور و همراهش بوده است از صحنه فرار می‌کنند و موتور سیکلت خود را در صحنه جا می‌گذارند.

بر این اساس بر اساس این خبر وحید آقاپور و فردی که همراه او بوده است دچار آسیب می‌شوند تلفن همراه شهروندی که آقاپور قصد نجات او را داشت به سرقت می‌رود. موتور سیکلت سارقان در صحنه باقی می‌ماند و موتور سیکلت آقاپور به سرقت می‌رود.

بر اساس اعلام منابع آگاه متأسفانه نقطه درگیری در محلی بوده که دوربینی در آن محل نصب نشده است. حال فعلی وحید آقاپور مناسب گزارش شده است اما حال جسمی همراهش مناسب نیست.

منبع: mehrnews-5514293

نظر شما