رویداد ایرانفهرست جستجو
رویداد ایرانرویدادکنگره جامعه مهندسین ۲ تیر برگزار می‌شود
بستن

کنگره جامعه مهندسین ۲ تیر برگزار می‌شود

کنگره جامعه مهندسین ۲ تیر برگزار می‌شود
دبیرکل جامعه اسلامی مهندسین گفت: دوم تیر ماه، پانزدهمین کنگره جامعه اسلامی مهندسین به صورت مجازی و حضوری برگزار خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری مهر، محمدرضا باهنر دبیرکل جامعه اسلامی مهندسین امروز (دوشنبه ۱۶ خرداد ماه) در نشست خبری با اشاره به برگزاری سی‌وسومین سالگرد ارتحال امام خمینی (ره)، گفت: بعد از گذشت دو سال مراسم ارتحال امام(ره) بسیار باشکوه برگزار شد و رهبر انقلاب هم مباحث مهمی را مطرح کردند.

وی با بیان اینکه جامعه مهندسین سعی کرده کنگره خود را همواره قانونی برگزار کند و دوره گذشته، به دلیل وجود ویروس کرونا مجازی برگزار شد،خاطرنشان کرد نماینده وزرات کشور هم از آن استقبال کرد و این کار تبدیل به یک الگو شد.

دبیرکل جامعه اسلامی مهندسین اعلام کرد دوم تیر ماه، پانزدهمین کنگره جامعه اسلامی مهندسین به صورت مجازی و حضوری برگزار خواهد شد.

باهنر در پاسخ به پرسشی در رابطه با سیاست حذف ارز ترجیحی، گفت: استدلال‌هایی در مسائل اقتصادی وجود دارد که از بین این‌ها برخی موافق و مخالف هستند. اما چه موافق، چه مخالف در انجام اصلاحات ارزی تاکید دارند. هدف‌مندی یارانه‌ها اکنون منظم نیست؛ امیدواریم در آینده وضعیت اقتصادی بهتر شود.

وی با یادآوری اینکه درسال ۷۴ در دولت سازندگی قرار بود قیمت‌ها آزاد شود و یارانه‌ها مشخص شود،اظهار کرد: وسط اجرای طرح، متوجه شدند تورم بسیار بالا رفت. رکورد این افزایش تورم هم در همان سال در ایران رخ داد.

تکمیل می شود...

منبع: mehrnews-5507482

نظر شما