رویداد ایران
hamburger menu
search
رویداد ایران > دانش و مهارت > چگونه قفل گوشی اندرویدی را بدون رمز عبور باز کنیم؟

چگونه قفل گوشی اندرویدی را بدون رمز عبور باز کنیم؟

انتشار
در این مطلب به بررسی روش‌های باز کردن قفل گوشی‌های اندرویدی بدون رمز عبور می‌پردازیم.

تلفن‌های همراه مدت هاست که همراهان مورد اعتماد و ضروری ما هستند و از دست دادن دسترسی به آن‌ها و یا قفل شدن اطلاعات می‌تواند بسیار آزار دهنده باشد. با وجود اینکه اندروید به اندازه iOS توسط لایه‌های پیچیده مختلف محافظت نمی‌شود، اما باز کردن قفل آن بدون رمز عبور کار ساده‌ای نیست. در صورتی که رمز عبور و یا الگوی قفل تلفن همراه خود را فراموش کرده اید و یا به تازگی یک تلفن دست دوم قفل شده خریداری کرده اید، می‌توانید با چند روش قفل آن را باز کنید. در این مطلب به بررسی روش‌های باز کردن قفل گوشی‌های اندرویدی بدون رمز عبور می‌پردازیم.

استفاده از Android Device Manager (ADM)
استفاده از این روش در صورتی امکان پذیر است که قبلا «Find My Device» را در تلفن همراه خود فعال کرده باشید. برای باز کردن قفل گوشی با استفاده از ADM مراحل زیر را دنبال کنید:


۱- با رایانه خود وارد وب سایت Find My Device گوگل شوید.
۲- " ERASE DEVICE" را انتخاب کنید.

اندروید

پس از این کار گوشی شما در حالت ریکاوری قرار می‌گیرد و ریست فکتوری آغاز می‌شود. توجه داشته باشید که این فرآیند پس از شروع نمی‌تواند متوقف شود. قفل صفحه پس از تکمیل کل فرآیند حذف خواهد شد. همچنین پس از این کار اطلاعات گوشی شما پاک شده و با استفاده از برخی نرم افزار‌ها می‌توان آن را مجدد بازیابی کرد.

استفاده از حساب گوگل
۱- تا پنج الگوی اشتباه را وارد کنید.
۲- روی Forgot pattern کلیک کنید.

اندروید
۳- حساب کاربری و رمز عبور گوگل خود را وارد کرده و روی "Sign in" کلیک کنید.

اندروید
۴- پس از آن می‌توانید الگوی بازگشایی قفل جدیدی برای گوشی خود تنظیم کنید.استفاده از iMobie DroidKit
اگر از نظر فنی فرد ماهری نیستید یا ۲ روش بالا مشکل شما را برطرف نمی‌کند، iMobie DroidKit ممکن است بهترین راه حل برای شما باشد. با DroidKit نیاز به هیچ مهارت فنی ندارید و استفاده از آن بسیار آسان است. این اپلیکیشن از حذف انواع قفل‌های صفحه اندروید، پین ها، رمز‌های عبور، الگوها، شناسه اثر انگشت و تشخیص چهره پشتیبانی می‌کند. همچنین بر روی بیش از ۲۰۰۰۰ مدل از تلفن‌های اندرویدی کار می‌کند. به استثنای برخی دستگاه‌ها مانند وان پلاس.

برای باز کردن قفل گوشی، حتی نیازی به روت کردن دستگاه ندارید. فقط با چند کلیک ساده در این نرم افزار می‌توانید قفل گوشی خود را باز کنید. تمام داده‌ها و محتوای موجود در تلفن شما در این فرآیند پاک می‌شوند. DroidKit صرفاً برای استفاده شخصی و قانونی در نظر گرفته شده است. نحوه استفاده از این اپلیکیشن را در ادامه بررسی می‌کنیم:

۱- DroidKit را روی رایانه خود دانلود و نصب نمایید. سپس دستگاه اندرویدی خود را با استفاده از کابل USB به رایانه متصل کنید. در گوشه سمت راست بالای صفحه اول "Unlock Screen" را انتخاب کنید.

اندروید
۲- روی دکمه "Start" ضربه بزنید.

اندروید
۳- پس از آن روی "Remove Now" ضربه بزنید.

اندروید
۴- برند گوشی خود را انتخاب کنید و ادامه دهید.

اندروید
۵- دستورالعمل‌های روی صفحه را دنبال کنید. خواهید دید قفل گوشی شما چند دقیقه بعد حذف خواهد شد. تلفن شما مجدد راه اندازی شده و اکنون می‌توانید دوباره به تلفن خود دسترسی پیدا کنید.

اندروید

DroidKit به عنوان راه حل نهایی یک مرحله‌ای برای مشکلات رایج اندروید طراحی شده است و می‌تواند بسیاری از مشکلات مانند بازیابی اطلاعات از دست رفته یا استخراج آن‌ها از سیستم‌های خراب، دور زدن قفل FRP سامسونگ، رفع مشکلات سیستم، ارتقاء دستگاه‌های سامسونگ و پاکسازی و بهینه سازی سیستم برای بهترین عملکرد را برطرف کند. به گزارش فرارو، DroidKit برای هر دو سیستم عامل مک و ویندوز در دسترس است و نسخه آزمایشی آن به طور کامل رایگان قابل استفاده می‌باشد. اما برای استفاده از تمام امکانات، باید آن را فعال کنید.

منبع: gizchina

امتیاز: 0 (از 0 رأی )
نظرشما
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی‌شود