رویداد ایران جستجو
رویداد ایران | رویداد | موفقیت بزرگ‌ترین عینک‌ساز جهان در همه‌گیری!

موفقیت بزرگ‌ترین عینک‌ساز جهان در همه‌گیری!

موفقیت بزرگ‌ترین عینک‌ساز جهان در همه‌گیری!
انتشار
اسیلور لوکساتیکا، بزرگترین شرکت عینک‌سازی جهان، رشد فروش قوی در سه ماهه چهارم را گزارش داد که بالاتر از سطح قبل از همه‌گیری بود.

به گزارش رویداد ایران به نقل از ایسنا به نقل از رویترز، سهام شرکت لوکساتیکا که مالک برندهای عینک آفتابی اوکلی و ریبن است و عینک آفتابی و فریم عینک برای برندهایی از جمله شنل و پرادا تولید می‌کند، پس از نتایج سه ماهه ۲.۳ درصد افزایش یافت که اندکی پیش‌بینی تحلیلگران را کاهش داد.

این شرکت اعلام کرد که درآمد سه ماهه چهارم به ۵.۵۸ میلیارد یورو (۶.۱۴ میلیارد دلار)، رسید که حدود ۳۲ درصد نسبت به سال قبل و نزدیک به ۳۵ درصد نسبت به سطح قبل از همه‌گیری ۲۰۱۹ با نرخ ارز ثابت افزایش یافته است.

این شرکت از تابستان گذشته شاهد افزایش شدید فروش بوده است و سهام این شرکت در سال گذشته نزدیک به هشت درصد افزایش یافته است. همچنین سود عملیاتی تعدیل‌شده‌ای بین ۱۹ تا ۲۰ درصد درآمد را تا سال ۲۰۲۶ هدف قرار داده که از ۱۷ درصد در سال ۲۰۲۱ افزایش یافته است.

این شرکت اعلام کرد که به‌طور موقت فعالیت‌های خود در روسیه که حدود هزار کارمند و حدود ۱۰۰ فروشگاه دارد را محدود می‌کند که به علت عدم اطمنیان و اختلالات قابل توجه است.


امتیاز: 0 (از 0 رأی )
نظر شما
نظرهای دیگران