رویداد ایران
hamburger menu
search
رویداد ایران > استان ها > ویژه استان ها > فوت دانشجوی دانشگاه آزاد نجف‌آباد بر اثر برق‌گرفتگی/ علت حادثه در حال بررسی است

فوت دانشجوی دانشگاه آزاد نجف‌آباد بر اثر برق‌گرفتگی/ علت حادثه در حال بررسی است

انتشار

دادستان نجف‌آباد در خصوص فوت دانشجوی رشته برق دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف‌آباد گفت: یکی از دانشجویان رشته برق این دانشگاه بر اثر برق‌گرفتگی در کارگاه علمی دچار حادثه شد و جان خود را از دست داد.

حسین گرامی در گفت‌وگو با ایسنا با تایید این خبر، اظهار کرد: ظهر روز گذشته (ششم، دی‌ماه) یکی از دانشجویان رشته برق دانشگاه آزاد اسلامی نجف‌آباد بر اثر حادثه برق گرفتگی جان خود را از دست داد. این حادثه در حالی رخ داد که دانشجویان ترم آخر رشته مهندسی برق در کارگاه عملی در حال فراگیری آموزش‌های مربوطه بودند.

وی، افزود: پس از وقوع حادثه، این دانشجو به بیمارستان شهید منتظری نجف‌آباد منتقل و عملیات پزشکی برای احیای او انجام شد، اما متأسفانه این دانشجو فوت کرد.

دادستان نجف‌آباد با بیان اینکه بررسی‌های فنی در خصوص اظهار نظر در مورد علت این حادثه هنوز تکمیل نشده و منتظر نظرات کارشناسی اداره برق و آتش نشانی و جمع‌بندی تمام نظرات هستیم، گفت: فیلم‌های مربوط به این کارگاه مشاهده شده و همچنین آتش نشانی و اداره برق از محل حادثه بازدید داشته‌اند و اکنون کارگاه مسدود است. پیکر این دانشجو  برای بررسی‌های بیشتر به پزشکی قانونی انتقال داده شده است.

گرامی تأکید کرد: به زودی نتیجه نهایی گزارش‌ها مشخص و از طریق منابع رسمی اعلام می‌شود. 

وی اضافه کرد: تا پیش از جمع‌بندی نظرات و اعلام نتیجه نهایی گزارش‌ها، بهتر است از اظهارنظر در خصوص علت این حادثه بپرهیزیم. شب گذشته با خانواده مرحوم دیدار داشته‌ام و در حالی‌که این دانشجوی مسیحی در شب سال نوی میلادی فوت کرده است، نباید با انتشار مطالب نادرست، نمک به زخم خانواده آن مرحوم پاشید.

امتیاز: 0 (از 0 رأی )
برچسب ها
نظرشما
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی‌شود