• زمان انتشار: 1400/09/16 01:12
  • / کد خبر: 101196

مخفی‌ کردن چت در واتساپ به طور پیش‌فرض، ممکن شد

مخفی‌ کردن چت در واتساپ به طور پیش‌فرض، ممکن شد

با قابلیت جدید واتساپ پیام‌ های خود را در زمان معین به طور خودکار حذف کنید.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، به نقل از ورج؛ واتساپ قابلیت جدیدی را به پلتفرم خود اضافه کرده که به کاربران این  امکان را می‌دهد تا پیام‌های خود را در زمان مشخص به طور خودکار حذف کنند. در همین راستا مدیرعامل واتساپ گفت: "برای استفاده از این قابلیت جدید کاربران  باید واتساپ خودشان را به روز کرده و سپس با رفتن به تنظیمات و فعال کردن قابلیت جدید، پیام‌های خود را به‌ طور خودکار حذف کنند. هنگامی که این ویژگی برای اولین بار در نوامبر سال گذشته راه اندازی شد، پیام کاربران فقط تا هفت روز ناپدید می‌شد. اما با ویژگی جدید کاربران می‌توانند پیام‌های خود را  تا  ۹۰ روز نگه داری و سپس حذف کنند."

قابلیت جدید واتساپ
مدیر عامل واتساپ همچنین گفت:" فعال کردن ویژگی پیام‌های ناپدید شده به‌طور پیش‌فرض بر چت‌های موجود تأثیری نخواهد داشت. هنگامی که یک چت انفرادی جدید را شروع می‌کنید، اعلانی ظاهر می‌شود که می‌گوید ویژگی پیام‌های ناپدید شده فعال است. کاربران می‌توانند تنظیمات را برای چت‌های فردی خاموش کنند.

اگرچه تنظیمات پیش‌فرض جدید روی چت‌های گروهی تأثیری نمی‌گذارد، واتساپ می‌گوید هنگام ایجاد گروه‌ها گزینه جدیدی اضافه کرده که به شما امکان می‌دهد ویژگی پیام‌های ناپدید شونده را فعال کنید.گفتنی است که ویژگی‌ جدید اکنون برای تمام سیستم عامل‌ها در دسترس هستند.


ارسال دیدگاه

شما هم دیدگاه خود را بیان کنید

عکس خوانده نمی‌شود
دیدگاه برای این مطلب ارسال شده است. 0
مدیا سنتر رویداد ایران اینستاگرام رویداد ایران

روزنامه رویداد امروز پنج شنبه ۳۰ دی ۱۴۰۰ پخش زنده بازار ارز و سکه جدول لیگ
تراژدی معیشت معلمان
تراژدی معیشت معلمان
کسب و کار ارزش آفرین راه چاره ی اقتصاد امروز
کسب و کار ارزش آفرین راه چاره ی اقتصاد امروز
مادری در زیر باران فریاد می‌زند
مادری در زیر باران فریاد می‌زند
ویژه استان ها
آمار کرونا کاشان ۳۰ دی؛ بدون فوتی، ۱۰۴ ابتلای جدیددستگاه‌های متولی در صیانت از باغستان سنتی قزوین موفق نبودند‌آخرین وضعیت پرونده محیط‌بان کرمانشاهی/ جلسه صلح و سازش ‌برگزار می‌شودقیمت آپارتمان در تهران؛ ۳۰ دی ۱۴۰۰برنامه مراکز واکسیناسیون کرونا در بابل پنجشنبه ۳۰ دی‌ماه۲۰.۸ درصد افراد بالای ۱۸ سال دوز سوم واکسن کرونا را تزریق کردندبرنامه مراکز واکسیناسیون کرونا در اصفهان پنجشنبه ۳۰ دی‌ماهتوسط مدیرکل دفتر امور زنان و خانواده استانداری خراسان رضوی برنامه‌های گرامیداشت هفته زن تشریح شدموافقت مقام معظم رهبری با اطلاق شهادت برای آتش‌نشانان حادثه پلاسکوهشدار نارنجی هواشناسی در استان سمنان/ سرما و بارش برف از امشبتزریق واکسن آسترازنکا در گیلان از هفته آیندهتعطیلی ادارات کردستان پنجشنبه 30 دی 1400/ تمام محورهای اصلی استان مسدود شدروستای هیر قزوین منطقه ای چشم نواز با طبیعتی زیباکف بودجه برای اجاره آپارتمان در تهرانوقوع زلزله ۴.۹ریشتری درآران و بیدگل/تیم‌های ارزیاب خسارت اعزام شدگزارش از یک کارآفرینی خاص؛ تجلی زیبایی طبیعت زاگرس ‌با دوخت لباس محلیچالش فرآوری یاقوت کویر در قطب تولید/ فروش فله‌ای و سودهایی که به جیب دلالان می‌رودبا وجود شبکه "شاد" ،در حوزه های آموزشی و پرورشی از پیام رسان های خارجی استفاده نشودبرای ارتقای کشاورزی، توسعه کشت قراردادی در اولویت سازمان جهاد کشاورزی استبقاع متبرکه سنگر و خط مقدم مبارزه فرهنگی با دشمنان است