• زمان انتشار: 1400/09/16 12:24
  • / کد خبر: 101180

روشن کردن طبیعی رنگ موها با دارچین

روشن کردن طبیعی رنگ موها با دارچین

دارچین موها را نرم و زیبا می کند ، این ادویه پرخاصیت را به روشی ساده روی موهایتان ماسک کنید تا رنگ آن چند درجه روشن تر شود.

آیا تمایل به هایلایت کردن موها یا به کل روشن کردن آنها دارید اما اغلب به علت آسیب به مو از این کار صرف نظرمی کنید؟ همانطور که می دانید روشن کردن مداوم موها با مواد شیمیایی موجب ریزش و شکستگی موها می شود اما دارچین واقعا محصول طبیعی و جادویی برای روشن کردن موهاست که بدون نگرانی می توانید از آن استفاده کنید. در این بخش از دنیای مد نمناک به شما توضیح می دهیم که چگونه با دارچین موهای روشن تری داشته باشید. 
رنگ مو با دارچین
قبل از هر چیز باید بگوییم این روش هیچ گونه ضرری ندارد موها را خشن و دچار ریزش نمی کندبلکه باعث نرمی و درخشندگی آن می شود چون محصول طبیعی است تغییرات خیلی شدیدی ایجاد نمیکند وآسان مصرف است.

راه طبیعی روشن کردن موها با دارچین

مقداری دارچین را با آب ترکیب تا خمیری بدست بیاید.
مقدار نرم کننده به آن اضافه و روی سرماسک کنید.
این ترکیب را روی کل مو بمالیدوکلاه مخصوص رنگ روی سرتان قرار دهید .
بعداز6ساعت موها را بشویید و از موهای روشن و درخشان خودلذت ببرید.
روشن شدن مو 

برای مرطوب کردن موها با دارچین :

داخل کاسه ای دو فنجان آب و 3 قاشق غذاخوری پودر دارچین بریزید.
اجازه دهید تا بجوشد در حدی که مواد نصف شود.
وقتی سرد شد داخل بطری اسپری بریزید و قبل و بعد از شستشو روی مواسپری کنید به این روش موها علاوه بر نرمی به مرور روشن تر می شوند.

با دارچین موهای تان را روشن کنید

آیا تمایل به هایلایت کردن موها یا به کل روشن کردن آنها دارید اما اغلب به علت آسیب به مو از این کار صرف نظرمیکنید؟ همانطور که می دانید روشن کردن مداوم موها با مواد شیمیایی موجب ریزش و شکستگی موها می شود اما دارچین واقعا محصول طبیعی و جادویی برای روشن کردن موهاست که بدون نگرانی می توانید از آن استفاده کنید.

دارچین موها را نرم و زیبا می کند ، این ادویه پرخاصیت را به روشی ساده روی موهایتان ماسک کنید تا رنگ آن چند درجه روشن تر شود. 

در این بخش از دنیای مد نمناک به شما توضیح می دهیم که چگونه با دارچین موهای روشن تری داشته باشید. 

قبل از هر چیز باید بگوییم این روش هیچگونه ضرری ندارد موها را خشن و دچار ریزش نمی کندبلکه باعث نرمی و درخشندگی آن می شود چون محصول طبیعی است تغییرات خیلی شدیدی ایجاد نمیکند وآسان مصرف است. 

روش های روشن کردن طبیعی رنگ موها با دارچین 

1- رنگ کردن مو با دارچین

مقداری دارچین را با آب ترکیب تا خمیری بدست بیاید.

مقدار نرم کننده به آن اضافه وروی سرماسک کنید.

این ترکیب را روی کل مو بمالید و کلاه مخصوص رنگ روی سرتان قرار دهید .

بعداز6ساعت موهارا بشویید و ازموهای روشن ودرخشان خودلذت ببرید. 

2- روشن کردن موهای تیره با دارچین و حنا

با توجه به خواصی که از حنا و دارچین برای مو تا به حال در نمناک گفته ایم خوب می دانید که با استفاده از این ترکیبات گیاهی شوره ی سر درمان شده و موها به سلامت و درخشش قابل توجهی می رسند. برای آن که موهایی قهوه ای رنگ با هایلایت های روشن داشته باشید این روش کابردی است. 

1 قاشق غذاخوری پودر دارچین را با یک فنجان آب و 3 قاشق غذاخوری پودر حنا ترکیب کنید و اجازه دهید این ترکیب 12 ساعت در دمای اتاق بایستی باقی بماند تا برای استفاده آماده شود.

بعد از این مدت زمان رنگ موی طبیعی شما آماده است ، رنگ مویی که بایستی 3 الی 4 ساعت روی موهایتان باقی بماند تا رنگ مورد نظر حاصل شود ، بعد از گذشت زمان مناسب موها را کاملا آبکشی کنید. 

3- رنگ کردن مو با عسل دارچین 

یک ترکیب فوق العاده برای تقویت علاوه بر زیبایی موهای سر استفاده از عسل و دارچین همراه هم برای موهاست که همراه با روغن زیتون ثبات رنگ مو را بیشتر می کنند. نکته ی مهم در دستور تهیه ی این رنگ مو لحاظ کردن حجم موهاست و شما باید با توجه به کم یا پر حجمی موهایتان مواد اولیه را کم و زیاد کنید . نسبت استفاده از روغن زیتون ، عسل و دارچین یکسان استیعنی برای یک فرد با موهای کم حجم:

  • 1 قاشق غذاخوری روغن زیتون
  • 1 قاشق غذاخوری عسل طبیعی
  • 1 قاشق غذاخوری دارچین

نیاز دارید. 

روش استفاده ساده است ؛ کافیست مواد را به خوبی ترکیب کرده و مثل رنگ مو روی موهایتان بمالید.پیش از استفاده از این رنگ موی طبیعی موهایتان را خوب بشویید تا کاملا تمیز باشد. 

دارچین و عسل

رنگ کردن مو با دم کرده دارچین

یکی از ساده ترین روش های رنگ کردن مو بدون مواد شیمیایی همین روش استفاده از دم کرده دارچین است که پس از دم کردن کامل آن را روی موهای خود قرار دهید و اجازه دهید 3 ساعت روی موهایتان باقی بماند و سپس موها را آبکشی کنید.

روشن کردن موهای تیره با دارچین و ماست

4 قاشق غذاخوری پودر دارچین را با 8 اونس ماست ترکیب کرده و روی موهایتان قرار دهید.برای رنگ گرفتن موها این ترکیب باید حداقل 30 دقیقه روی موهایتان بماند.

رنگ کردن مو با دارچین و چغندر

استاده از چغندر در زمینه ی آرایش و زیبایی از گذشته تا به امروز رواج داشته است برای همین در این بخش از دنیای مد نمناک هم گنجانده شده است. برای رنگ کردن موها با دارچین و چغندر کافیست 2 عدد چغندر را ریز کرده و میکس کنید تا یک مایع قرمز رنگی بدست آید. سپس کمی از این مایع را با مقدار کمی آب ترکیب کنید و به این ترکیب 1 قاشق شامپوی نرم کننده اضافه کنید.

بعد از انجام این مراحل دارچین را اضافه کنید و اجازه دهید این ترکیب 3 الی 4 ساعت در دمای اتاق باقی بماند. این ماسک باید به مدت 6 یا 8 ساعت روی مو های شما بماند. برای آنکه اثر رنگ دهی ترکیب بهتر باشد بایستی موهایتان را با یک پوشش پلاستکی بپوشانید. ممکن است برای بدست آمدن رنگ مورد نظر چندین مرتبه این روش را تکرار کنید.

چغندر

برای مرطوب کردن موها با دارچین :

داخل کاسه ای دو فنجان آب و 3 قاشق غذاخوری پودر دارچین بریزید.

اجازه دهید تا بجوشد در حدی که مواد نصف شود.

وقتی سرد شد داخل بطری اسپری بریزید و قبل و بعد از شستشو روی مواسپری کنید به این روش موها علاوه بر نرمی به مرور روشن تر می شوند.


ارسال دیدگاه

شما هم دیدگاه خود را بیان کنید

عکس خوانده نمی‌شود
دیدگاه برای این مطلب ارسال شده است. 0
مدیا سنتر رویداد ایران اینستاگرام رویداد ایران

روزنامه رویداد امروز پنج شنبه ۳۰ دی ۱۴۰۰ پخش زنده بازار ارز و سکه جدول لیگ
تراژدی معیشت معلمان
تراژدی معیشت معلمان
کسب و کار ارزش آفرین راه چاره ی اقتصاد امروز
کسب و کار ارزش آفرین راه چاره ی اقتصاد امروز
مادری در زیر باران فریاد می‌زند
مادری در زیر باران فریاد می‌زند
ویژه استان ها
آمار کرونا کاشان ۳۰ دی؛ بدون فوتی، ۱۰۴ ابتلای جدیددستگاه‌های متولی در صیانت از باغستان سنتی قزوین موفق نبودند‌آخرین وضعیت پرونده محیط‌بان کرمانشاهی/ جلسه صلح و سازش ‌برگزار می‌شودقیمت آپارتمان در تهران؛ ۳۰ دی ۱۴۰۰برنامه مراکز واکسیناسیون کرونا در بابل پنجشنبه ۳۰ دی‌ماه۲۰.۸ درصد افراد بالای ۱۸ سال دوز سوم واکسن کرونا را تزریق کردندبرنامه مراکز واکسیناسیون کرونا در اصفهان پنجشنبه ۳۰ دی‌ماهتوسط مدیرکل دفتر امور زنان و خانواده استانداری خراسان رضوی برنامه‌های گرامیداشت هفته زن تشریح شدموافقت مقام معظم رهبری با اطلاق شهادت برای آتش‌نشانان حادثه پلاسکوهشدار نارنجی هواشناسی در استان سمنان/ سرما و بارش برف از امشبتزریق واکسن آسترازنکا در گیلان از هفته آیندهتعطیلی ادارات کردستان پنجشنبه 30 دی 1400/ تمام محورهای اصلی استان مسدود شدروستای هیر قزوین منطقه ای چشم نواز با طبیعتی زیباکف بودجه برای اجاره آپارتمان در تهرانوقوع زلزله ۴.۹ریشتری درآران و بیدگل/تیم‌های ارزیاب خسارت اعزام شدگزارش از یک کارآفرینی خاص؛ تجلی زیبایی طبیعت زاگرس ‌با دوخت لباس محلیچالش فرآوری یاقوت کویر در قطب تولید/ فروش فله‌ای و سودهایی که به جیب دلالان می‌رودبا وجود شبکه "شاد" ،در حوزه های آموزشی و پرورشی از پیام رسان های خارجی استفاده نشودبرای ارتقای کشاورزی، توسعه کشت قراردادی در اولویت سازمان جهاد کشاورزی استبقاع متبرکه سنگر و خط مقدم مبارزه فرهنگی با دشمنان است