• زمان انتشار: 1400/09/16 10:52
  • / کد خبر: 101139

آموزش تصویری منگوله با کاموا

آموزش تصویری منگوله با کاموا

برای ساخت منگوله با کاموا به مقداری نخ کاموایی رنگی و یک چنگال و قیچی نیاز دارید.

آموزش تصویری منگوله با کاموا

منگوله با کامواهای رنگی می توانید بسازید و با همین منگوله های رنگی کاموایی تزیینات زیبایی انجام دهید. روش ساخت یک منگوله با کاموا به شما کمک می کند تا برای لباس های بافتنی و کلاه زمستانی منگوله ای زیبا بسازید.

منگوله با کاموا

آموزش ساخت منگوله با کاموا
انتهای کاموا را به قسمت نوک چنگال ببرید. کاموا را دور چنگال بپیچید و پایین بروید تا جایی که طول قسمت تابیده شده به حدود طول دندانه های چنگال شود. دوباره از انتها به ابتدا بپیچید (برگردید) و یک بار دیگر تکرار کنید. باید حداقل 50 دور نخ را روی چنگال بپیچید.

آموزش ساخت منگوله با کاموا

حدود 15 سانت از کاموا را ببرید. یک سر کاموا را از بین دندانه های چنگال عبور دهید، و سر دیگر آن را از بین انتهای دندانه ها عبور دهید.

ساخت منگوله با کاموا

 نخ را گره بزنید و توپ را از روی چنگال درآورید. کاموا را گره بزنید، و آن را سفت کنید تا بتوان توپ را کاملا گرد کرد. کامواها را به دور توپ، به عقب بکشید و دوباره این کار را تکرار کنید.

ساخت منگوله با کاموا

 کاموا را ببرید. بین گره ها (سرهای بسته) را برش دهید.

ساخت منگوله با کاموا

 کمی با کاموا بازی کنید تا حالت کرک دار و نرم به خود بگیرد. هر جا که لازم بود، کاموا را آرایش دهید تا یک توپ کاملا گرد داشته باشید.

ساخت منگوله با کاموا


ارسال دیدگاه

شما هم دیدگاه خود را بیان کنید

عکس خوانده نمی‌شود
دیدگاه برای این مطلب ارسال شده است. 0
مدیا سنتر رویداد ایران اینستاگرام رویداد ایران

روزنامه رویداد امروز پنج شنبه ۳۰ دی ۱۴۰۰ پخش زنده بازار ارز و سکه جدول لیگ
تراژدی معیشت معلمان
تراژدی معیشت معلمان
کسب و کار ارزش آفرین راه چاره ی اقتصاد امروز
کسب و کار ارزش آفرین راه چاره ی اقتصاد امروز
مادری در زیر باران فریاد می‌زند
مادری در زیر باران فریاد می‌زند
ویژه استان ها
آمار کرونا کاشان ۳۰ دی؛ بدون فوتی، ۱۰۴ ابتلای جدیددستگاه‌های متولی در صیانت از باغستان سنتی قزوین موفق نبودند‌آخرین وضعیت پرونده محیط‌بان کرمانشاهی/ جلسه صلح و سازش ‌برگزار می‌شودقیمت آپارتمان در تهران؛ ۳۰ دی ۱۴۰۰برنامه مراکز واکسیناسیون کرونا در بابل پنجشنبه ۳۰ دی‌ماه۲۰.۸ درصد افراد بالای ۱۸ سال دوز سوم واکسن کرونا را تزریق کردندبرنامه مراکز واکسیناسیون کرونا در اصفهان پنجشنبه ۳۰ دی‌ماهتوسط مدیرکل دفتر امور زنان و خانواده استانداری خراسان رضوی برنامه‌های گرامیداشت هفته زن تشریح شدموافقت مقام معظم رهبری با اطلاق شهادت برای آتش‌نشانان حادثه پلاسکوهشدار نارنجی هواشناسی در استان سمنان/ سرما و بارش برف از امشبتزریق واکسن آسترازنکا در گیلان از هفته آیندهتعطیلی ادارات کردستان پنجشنبه 30 دی 1400/ تمام محورهای اصلی استان مسدود شدروستای هیر قزوین منطقه ای چشم نواز با طبیعتی زیباکف بودجه برای اجاره آپارتمان در تهرانوقوع زلزله ۴.۹ریشتری درآران و بیدگل/تیم‌های ارزیاب خسارت اعزام شدگزارش از یک کارآفرینی خاص؛ تجلی زیبایی طبیعت زاگرس ‌با دوخت لباس محلیچالش فرآوری یاقوت کویر در قطب تولید/ فروش فله‌ای و سودهایی که به جیب دلالان می‌رودبا وجود شبکه "شاد" ،در حوزه های آموزشی و پرورشی از پیام رسان های خارجی استفاده نشودبرای ارتقای کشاورزی، توسعه کشت قراردادی در اولویت سازمان جهاد کشاورزی استبقاع متبرکه سنگر و خط مقدم مبارزه فرهنگی با دشمنان است