تبلیغات
  • زمان انتشار: 1400/06/23 12:29
  • / کد خبر: 89307

آموزش تصویری گذاشتن مژه مصنوعی + نکات مهم

آموزش تصویری گذاشتن مژه مصنوعی + نکات مهم مژه مصنوعی یکی از وسایل آرایشی برای زیباتر کردن آرایش چشم می باشد. داشتن مژه های حجیم و پرپشت در یک آرایش جذاب بسیار مؤثر است از این جهت بسياري از آرایشگران برای کامل نمودن آرایش از آن استفاده می کنند.
نکات مهم درباه چسباندن مژه مصنوعی:
پیش از آنکه شیوه چسباندن مژه مصنوعی را بگوییم لازم است تا چند نکته در خصوص عارضه های احتمالی استفاده از مژه مصنوعی را یادآوری کنیم:
 
واکنشات شدید و حساسیتی
مژه های مصنوعی یا ماده های دیگری که به مژه ها می چسبد میتواند واکنشات شدید روی پوست و چشم ایجاد کند. حتی اندکی آزردگی چشم میتواند منجر به آسیب چشم شده و حتی گاه بینایی را از بین ببرد.
 
بعضی وقت ها چسب مورد استفاده هم میتواند سبب واکنشات حساسیتی شده، پلک متورم و چشم ها قرمز شوند. بدین ترتیب قبل از استفاده، از نوع چسب مناسب اطمینان حاصل کنید، آنرا از پیش روی پوست امتحان کنید.
 
خطر آلودگی مژه مصنوعی
مژه های مصنوعی بسیار در معرض الودگی بوده و باکتری را به خود جذب می کنند. این ذرات زیان آور سبب آزردگی پلک و چشم می شوند. درعین حال که مژه های طبیعی چشم را از غبار، ماده های خارجی و عرق مراقبت می کنند، مژه های مصنوعی نامرغوب و الوده میتواند منجر به آزردگی و عفونت چشم شوند.
 
بهتر است با شخصی که اطلاعات کافی در زمینه انتخاب محصولات با کیفیت دارد مشورت کنید تا استانداردهای آنرا به شما معرفی کند. شاید پرخطر ترین عارضه های جانبی مژه های مصنوعی، الودگی آن باشد که میتواند منجر به عفونت و از دست دادن بینایی شود.
 
آموزش گذاشتن مژه مصنوعی برای خود, گذاشتن مژه مصنوعی, طرز گذاشتن مژه مصنوعیگذاشتن مژه مصنوعی
 
آسیب به مژه های طبیعی
چسباندن اشتباه مژه میتواند سبب اسیب مژه های طبیعی شود. فشار زیاد ناشی از مژه های مصنوعی میتواند منجر به اسیب فولیکول های مو شده و بطور موقت یا دایم رشد مژه قطع شود.

 
آموزش چسباندن مژه مصنوعی:
استفاده از مژه مصنوعی باید تنها محدود به موقعیت های خاص شود. همچنين بسیار مهم است که از نوع مرغوب آن استفاده شده و به صورت صحیح بچسبانید. اگر میخواهید فن سازی مژه انجام دهید ابتدا مهارت لازم را کسب کنید، درصورتی که قدری تمرین داشته باشید، استفاده از آن راحت است. در این اموزش، مرحله به مرحله نحوه چسباندن مژه مصنوعی را شرح می دهیم:
 
ابزار مورد نیاز: مژه مصنوعی، چسب مژه ، موچین

مراحل قبل از گذاشتن مژه مصنوعی
ابتدا مژه مصنوعی را از جعبه در می آوریم.به آرامی این کار را انجام دهید.مژه را با دستتان کمی به داخل حالت دهید تا خوب فرم بگیرد.
 
آموزش گذاشتن مژه مصنوعی برای خود, گذاشتن مژه مصنوعی, طرز گذاشتن مژه مصنوعیطرز گذاشتن مژه مصنوعی
 
سپس مژه مصنوعی را روی پلک قرار دهید و اندازه آن را مشخص کنید اضافه آن را کوتاه کنید.
 
حال چسب مخصوص مژه را روی مژه مصنوعی بمالید. اگر چسب را قبلا استفاده کردید با خلال دندان لبه های آن را تمیز کنید.
 
وقتی مژه را چسب زدید دو سر آن را بیشتر چسب بزنید تا محکم تر بچسبد.
 

آموزش گذاشتن مژه مصنوعی برای خود, گذاشتن مژه مصنوعی, طرز گذاشتن مژه مصنوعیطریقه گذاشتن مژه مصنوعی
 
نکات چسباندن مژه مصنوعی:

- اگر میخواهید دوباره از همان مژه مصنوعی استفاده کنید، آنرا کاملاً تمیز کنید. با استفاده از یک گوش پاک کن و شیر پاک کن چشم هر چه چسب، خط چشم، و یا ریمل باقی مانده را پاک کنید. مژه مصنوعی را در جعبه اش بگذارید.
 
- برای جلوگیری از اذیت شدن چشم، پیش از خواب مژه مصنوعی را بردارید.
 
- برای گذاشتن مژه مصنوعی به یک محیط پر نور بروید تا بهتر خط طبیعی مژه را ببینید. پس از خشک شدن چسب، قدری ریمل بزنید.
 
_ برای پُر کردن تمام فاصله ها و طبیعی تر به نظر رسیدن، خط چشم بکشید.
 
- حتماً پیش از نصب مژه مصنوعی آرایش چشم هایتان را انجام دهید. بسته به بلندی و پُریِ مژه مصنوعی، سایه زدن ممکن است سخت شود.
 
- میتوانید چند مرتبه از همان مژه مصنوعی استفاده کنید. برای گذاشتن مژه مصنوعیِ دانه ای هم از همین شیوه استفاده کنید. برای چسباندن آنها باید از گوشه ی بیرونی چشم آغاز کنید تا به گوشه ی درونی برسید.
 
- درصورتی که انگشتانتان می لرزند، میتوانید از خلال دندان برای جای گذاری مژه مصنوعی استفاده کنید. با دستانی محکم و بدون لرزش خط چشم بکشید. خطی که صاف و مستقیم نباشد غیر حرفه ای و زشت بنظر می رسد.
 
آموزش گذاشتن مژه مصنوعی برای خود, گذاشتن مژه مصنوعی, طرز گذاشتن مژه مصنوعیآموزش تصویری گذاشتن مژه مصنوعی

اخبار مرتبط

ارسال دیدگاه

شما هم دیدگاه خود را بیان کنید

عکس خوانده نمی‌شود
دیدگاه برای این مطلب ارسال شده است. 0
مدیا سنتر رویداد ایران اینستاگرام رویداد ایران

روزنامه رویداد امروز یکشنبه ۲۸شهریور ۱۴۰۰ پخش زنده بازار ارز و سکه جدول لیگ
کسب و کار ارزش آفرین راه چاره ی اقتصاد امروز
کسب و کار ارزش آفرین راه چاره ی اقتصاد امروز
کسب و کار ارزش آفرین راه چاره ی اقتصاد امروز
مادری در زیر باران فریاد می‌زند
مادری در زیر باران فریاد می‌زند
مادری در زیر باران فریاد می‌زند
جاودانه‌های مولانا و سند ۲۵ ساله
جاودانه‌های مولانا و سند ۲۵ ساله
جاودانه‌های مولانا و سند ۲۵ ساله
ویژه استان ها
اورژانس اصفهان امکان واکسیناسیون سیار کرونا را نداردآمار کرونا کرمان ۲۸ شهریور؛ ۱۴ فوتی و ۹۰ ابتلای جدیدآمار کرونا سمنان ۲۸ شهریور؛ ۲۵ ابتلای جدیدآمار کرونا همدان ۲۸ شهریور؛ ۱۳ فوتی و ۸۲ ابتلای جدیدآمار کرونا یزد ۲۸ شهریور؛ ۲ فوتی و ۲۲۰ ابتلای جدیدقاچاق آرد در کهگیلویه و بویراحمد/ وقتی قوت لایموت مردم سر از گاوداری‌ها در می‌آوردهمه افراد بالای ۱۸سال اصفهانی تا هفته آینده واکسینه می‌شوندشناسایی ۴۴۴ مبتلای جدید به کرونا در لرستان/ ۷ بیمار دیگر فوت شدبستری ۹۶ بیمار مشکوک کرونایی در یزد طی شبانه‌روز گذشتهتحویل ۳۰۰هزار دُز واکسن کرونا به علوم پزشکی مشهدمقدس / آمار مراجعه مردم به مراکز درمانی کاهش یافتتزریق ۲ دوز واکسن به ۲۰ درصد از جمعیت اصفهان/۴۰ هزار تبعه خارجی واکسینه شدندفولاد مباركه توان تأمین دو برابر نیاز فعلی خودروسازان را داردپروژه طراحی، ساخت، نصب و راه‌اندازی واحد بریكت‌سازی آهكپیشرفت فیزیكی واحد فولادسازی شركت فولاد سفیددشت به مرز ۹۰ درصد رسیدمشکلی در تامین کاغذ شناسنامه مکانیزه نداریمشکستن قیمت مسکن با عرضه انبوهحدود ۴۰ درصد مشاورین املاک کرمانشاه مازادنددومین مرکز شبانه‌روزی واکسن استان فارس به همت ارتش راه‌اندازی شدمحدودیت سنی برای تزریق واکسن کرونا در ایلام برداشته شدثبت 18 مورد فوت کرونایی در شبانه روز گذشته در کرمانشاهآیا معلم نیشابوری خودکشی کرده‌ است؟افزایش ۴۰ درصدی قیمت شیرینی نسبت به مدت مشابه سال گذشتهوارد مدار شدن تعدادی از چاه‌های محلی علت تغییر مزه آب برخی نقاط در اصفهان استاعلام مراکز واکسیناسیون شهرستان رشتثبت ۱۸ فوتی و ۹۴ بستری جدید کرونا در البرز