تبلیغات
  • زمان انتشار: 1400/06/22 01:37
  • / کد خبر: 89122

طی ۲۴ ساعت اخیر؛

۱۴۳۶ بیمار جدید مبتلا به کرونا در اصفهان شناسایی شد / مرگ ۴۹ نفر

۱۴۳۶ بیمار جدید مبتلا به کرونا در اصفهان شناسایی شد / مرگ ۴۹ نفر بر اساس اعلام دانشگاه علوم پزشکی اصفهان طی ۲۴ ساعت اخیر یک هزار و ۴۳۶ بیمار مبتلا به کرونا در مراکز درمانی تحت پوشش این دانشگاه شناسایی شده است.

 بر اساس اعلام دانشگاه علوم پزشکی اصفهان از ظهر روز گذشته یکشنبه ۲۱ شهریور ماه تا ظهر امروز ۲۲ شهریور ماه سه هزار و ۹۹۳ بیمار مشکوک به کرونا به مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان مراجعه کرده‌اند.

از بین مراجعه کنندگان مشکوک به کرونا به مراکز درمانی اصفهان طی ۲۴ ساعت اخیر یک هزار و ۴۳۶ بیمار مبتلای قطعی کرونا بوده‌اند که ۴۹۰ نفر از آنها در مراکز درمانی استان بستری شده‌اند.

همچنین طی ۲۴ ساعت اخیر نیز ۵۱۰ بیمار بهبود یافته کرونا از مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان ترخیص شده‌اند.

در حال حاضر نیز دو هزار و ۹۱۹ بیمار مبتلا به کرونا در مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان بستری هستند که ۴۰۸ بیمار در بخش مراقبت‌های ویژه تحت درمان قرار گرفته‌اند.

کل موارد فوت شده ناشی از کرونا اعم از فوت قطعی و مشکوک به این بیماری طی ۲۴ ساعت اخیر ۴۹ نفر بوده است که تاکنون تست ۳۶ نفر مثبت اعلام شده است.


اخبار مرتبط