تبلیغات
  • زمان انتشار: 1400/06/21 09:43
  • / کد خبر: 88819

اینستاگرام قابلیت Favorites را آزمایش می‌کند

اینستاگرام قابلیت Favorites را آزمایش می‌کند به نظر می‌رسد اینستاگرام بالاخره متوجه شده که کاربران در پیدا کردن پست‌های موردعلاقه خود مشکل دارند و برای سامان دادن به فید این شبکه اجتماعی روی قابلیت جدیدی به نام Favorites کار می‌کند تا مطالب محبوب را بالای بقیه پست‌ها به آن‌ها نشان دهد.
به نظر می‌رسد اینستاگرام بالاخره متوجه شده که کاربران در پیدا کردن پست‌های موردعلاقه خود مشکل دارند و برای سامان دادن به فید این شبکه اجتماعی روی قابلیت جدیدی به نام Favorites کار می‌کند تا مطالب محبوب را بالای بقیه پست‌ها به آن‌ها نشان دهد.
اینستاگرام قابلیت Favorites را آزمایش می‌کند
به گزارش توسعه‌دهنده‌ای به نام «الساندرو پالوزی»، قابلیت Favorites به شما اجازه می‌دهد مهم‌ترین اکانت‌های مخاطبین اینستاگرام خود را انتخاب کنید و به آن‌ها اولویت بدهید تا در فید، بالاتر از بقیه پست‌ها نشان داده شوند. این اکانت‌ها می‌توانند مربوط به دوستان شما یا سایر تولیدکنندگان محتوا در این شبکه اجتماعی باشد.
قابلیت جدید Favorites به شما کمک می‌کند کنترل بیشتری روی فید اینستاگرام‌تان داشته باشید و بیشتر محتوای کسانی را ببینید که برایتان اهمیت دارد. این ویژگی با اولویت‌بندی نمایش محتواها به مدیریت زمان در شبکه‌های اجتماعی کمک می‌کند و مهم‌ترین مطالب را دم دست شما قرار می‌دهد.
اینستاگرام در حال حاضر ابتدا جدیدترین پست‌هایی را نشان می‌دهد که اکانت آن‌ها را دنبال می‌کنید. البته الگوریتم‌های دیگری مثل نحوه تعامل شما با پست‌ها هم در ترتیب نمایش محتواها اثرگذارند. اگر پست‌های زیادی را لایک می‌کنید، اما تمایلی ندارید که آن‌ها را ابتدای فید خود ببینید. با این کار، سیگنال اشتباهی درباره ترتیب نمایش پست‌ها در اینستاگرام به این شبکه اجتماعی می‌دهید.
فعلا مشخص نیست که این قابلیت چه زمانی در دسترس قرار می‌گیرد یا تا زمان عرضه نهایی تغییر خواهد کرد یا نه. چنان‌چه Favorites به‌صورت آزمایشی برای شما فعال شود، می‌توانید آن را در منوی اکانت زیر گزینه Close Friends ببینید.
اینستاگرام قبلا در سال ۲۰۱۷ قابلیت دیگری را با همین نام Favorites آزمایش کرده بود که اجازه می‌داد به طور دقیق مخاطبان هر پست را مشخص کنید. برای مثال، می‌توانستید تصویر مهمانی دوستانه خود را به اشتراک بگذارید و فقط اجازه دهید همان کسانی که در مهمانی حضور داشتند پست را ببینند.

منبع: دیجیاتو
اخبار مرتبط

ارسال دیدگاه

شما هم دیدگاه خود را بیان کنید

عکس خوانده نمی‌شود
دیدگاه برای این مطلب ارسال شده است. 0
مدیا سنتر رویداد ایران اینستاگرام رویداد ایران

روزنامه رویداد امروز یکشنبه ۲۸شهریور ۱۴۰۰ پخش زنده بازار ارز و سکه جدول لیگ
کسب و کار ارزش آفرین راه چاره ی اقتصاد امروز
کسب و کار ارزش آفرین راه چاره ی اقتصاد امروز
کسب و کار ارزش آفرین راه چاره ی اقتصاد امروز
مادری در زیر باران فریاد می‌زند
مادری در زیر باران فریاد می‌زند
مادری در زیر باران فریاد می‌زند
جاودانه‌های مولانا و سند ۲۵ ساله
جاودانه‌های مولانا و سند ۲۵ ساله
جاودانه‌های مولانا و سند ۲۵ ساله
ویژه استان ها
اورژانس اصفهان امکان واکسیناسیون سیار کرونا را نداردآمار کرونا کرمان ۲۸ شهریور؛ ۱۴ فوتی و ۹۰ ابتلای جدیدآمار کرونا سمنان ۲۸ شهریور؛ ۲۵ ابتلای جدیدآمار کرونا همدان ۲۸ شهریور؛ ۱۳ فوتی و ۸۲ ابتلای جدیدآمار کرونا یزد ۲۸ شهریور؛ ۲ فوتی و ۲۲۰ ابتلای جدیدقاچاق آرد در کهگیلویه و بویراحمد/ وقتی قوت لایموت مردم سر از گاوداری‌ها در می‌آوردهمه افراد بالای ۱۸سال اصفهانی تا هفته آینده واکسینه می‌شوندشناسایی ۴۴۴ مبتلای جدید به کرونا در لرستان/ ۷ بیمار دیگر فوت شدبستری ۹۶ بیمار مشکوک کرونایی در یزد طی شبانه‌روز گذشتهتحویل ۳۰۰هزار دُز واکسن کرونا به علوم پزشکی مشهدمقدس / آمار مراجعه مردم به مراکز درمانی کاهش یافتتزریق ۲ دوز واکسن به ۲۰ درصد از جمعیت اصفهان/۴۰ هزار تبعه خارجی واکسینه شدندفولاد مباركه توان تأمین دو برابر نیاز فعلی خودروسازان را داردپروژه طراحی، ساخت، نصب و راه‌اندازی واحد بریكت‌سازی آهكپیشرفت فیزیكی واحد فولادسازی شركت فولاد سفیددشت به مرز ۹۰ درصد رسیدمشکلی در تامین کاغذ شناسنامه مکانیزه نداریمشکستن قیمت مسکن با عرضه انبوهحدود ۴۰ درصد مشاورین املاک کرمانشاه مازادنددومین مرکز شبانه‌روزی واکسن استان فارس به همت ارتش راه‌اندازی شدمحدودیت سنی برای تزریق واکسن کرونا در ایلام برداشته شدثبت 18 مورد فوت کرونایی در شبانه روز گذشته در کرمانشاهآیا معلم نیشابوری خودکشی کرده‌ است؟افزایش ۴۰ درصدی قیمت شیرینی نسبت به مدت مشابه سال گذشتهوارد مدار شدن تعدادی از چاه‌های محلی علت تغییر مزه آب برخی نقاط در اصفهان استاعلام مراکز واکسیناسیون شهرستان رشتثبت ۱۸ فوتی و ۹۴ بستری جدید کرونا در البرز