تبلیغات
  • زمان انتشار: 16 اسفند 1399, 13:05
  • / کد خبر: 64988

تاکید معاون اول رئیس جمهور بر تامین امنیت آب انتقالی به یزد؛ هیچ کسی و به هیچ دلیلی حق قطع آب مردم را ندارد

تاکید معاون اول رئیس جمهور بر تامین امنیت آب انتقالی به یزد؛ هیچ کسی و به هیچ دلیلی حق قطع آب مردم را ندارد معاون اول رئیس جمهور با تاکید بر ضرورت تامین امنیت آب انتقالی به یزد گفت: هیچ کسی حق ندارد به هیچ دلیلی آب شرب مردم را قطع کند.

 اسحاق جهانگیری دقایقی قبل در آیین افتتاح پروژه‌های آب و برق یزد اظهار داشت: امیدوارم ملت ایران در سراسر کشور همیشه شاهد اجرا و بهره‌برداری طرح‌هایی باشند که در توسعه محل زندگی آنها و کشورشان تاثیرگذار باشد.

وی افزود: خوشبختانه علی‌رغم تمام محدودیت‌های مالی و ارزی که دولت در طول سال‌های اخیر داشت، دستگاه‌های مختلف سعی کردند با طرح‌های مهمی که اجرا می‌کنند، روند توسعه کشور را حتی‌الامکان نگذارند کند شود.

معاون اول رئیس جمهور گفت: در بخش وزارت نیرو با اجرای طرح‌های آب و برق و هم در حوزه تولید و احداث سدهای عظیم و ایجاد خطوط انتقال و آب‌رسانی به روستاها و احداث نیروگاه‌ها و خطوط انتقال برق اقدامات بسیار ارزشمندی انجام گرفت.

جهانگیری بیان کرد: تحریم و جنگ اقتصادی نتوانست مانع جریان توسعه کشور شود و اینکه در هر هفته  یک روز ما به افتتاح پروژه‌های مختلف می‌پردازیم  نشان دهنده این است که روند توسعه در حال ادامه مسیر خود است.

وی تصریح کرد: پیام این موضوع قطعا منتقل شده و نتیجه همین کارها این است که جریان تولید و سرمایه‌گذاری همچنان ادامه پیدا کرده ولی ما همچنان نیازمند کارهای بزرگتری در توسعه کشور هستیم.

معاون اول رئیس جمهور خاطرنشان کرد: در بحث آب، کارگروهی با عنوان سازگاری با آب در دولت تشکیل شده و سند آن برای تمام 31 استان کشور تدوین شده و اجرای آن مرحله دقیقی است که استانداران کشور باید به این موضوع توجه ویژه‌ای داشته باشند.

جهانگیری تصریح کرد: حتی‌الامکان باید در جلساتی با نخبگان و صاحب نفوذ در استان‌ها این طرح به صورت کامل توضیح داده شود و بتوانیم از ظرفیت آنها برای اجرای دقیق این طرح نهایت استفاده را بکنیم.

وی ادامه داد: مسئله قطع کردن آب شرب عده ای از مردم به هر دلیلی قابل قبول نیست و باید نسبت به این موضوع توجه و دقت لازم را داشته باشیم و مسئولان مختلف باید به این موضوع تاکید داشته باشند که هیچ زمانی به آب آشامیدانی مردم ضربه وارد نشود.


منبع: تسنیم
اخبار مرتبط

ارسال دیدگاه

شما هم دیدگاه خود را بیان کنید

عکس خوانده نمی‌شود
دیدگاه برای این مطلب ارسال شده است. 0
مدیا سنتر رویداد ایران اینستاگرام رویداد ایران

روزنامه رویداد امروز چهارشنبه ۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ پخش زنده بازار ارز و سکه جدول لیگ
دیوار کوتاه رسانه
دیوار کوتاه رسانه
دیوار کوتاه رسانه
سکان مس را به «مس‌شناسان» بسپارید
سکان مس را به «مس‌شناسان» بسپارید
سکان مس را به «مس‌شناسان» بسپارید
روابط عمومی و جهش تولید
روابط عمومی و جهش تولید
روابط عمومی و جهش تولید
ویژه استان ها
قم| آماده سازی پیش تولید فیلم سینمایی مروارید عشقخودکُشی پس از همسایه کُشی/ شلیک به مرد ۵۹ ساله با اسلحه شکاریمرگ‌ومیرهای کرونایی در قم دو رقمی شد / ایجاد تخت‌های موقت در پنج بیمارستانویروس کرونا در استان خراسان جنوبی وارد مرحله چرخه ابتلای فامیلی شده استآمار کرونا استان مرکزی یکم اردیبهشت؛ ۱۱ فوتی و ۶۴۶ ابتلای جدیدسوء‌استفاده از سهمیه واکسن پاکبانان این بار در اردکان یزد / تزریق واکسن به دو کارمند شهرداریمرکز نوآوری محتوای دیجیتال نیتک، ظرفیتی ارزشمند برای اکوسیستم استارتاپی خراسان۲۲۳۷ بیمار جدید مبتلا به کرونا در اصفهان شناسایی شد / مرگ ۴۰ نفرافشاگری علت صف‌های طولانی مرغ در خوزستان /‌ باز هم ردپای دولت در میان استمدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خوزستان برکنار شد/‌سلیمانی‌دشتکی فاتح تقابل استانداری و آبفاچالش های پیش روی منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان های نیشابور، فیروزه، زبرخان بررسی شدصید علت مرگ گربه ماهیان است/افزایش رسوبات نفتی درخلیج فارسفوت ۱۱ بیمار کرونایی در اردبیل/ بستری ۱۰۵ بیمار جدید مبتلا به کرونا در اردبیلابتلای ۱۰۴۳ مورد جدید به کرونا ویروس و ۱۶ فوتی در لرستانماه رمضان فرصتی برای زنده نگهداشتن یاد 1318 شهید رمضان استکرونا در البرز هر ساعت یک قربانی می‌گیرداصناف دیگر توان جریمه دادن بابت کرونا را ندارندپاسخ شهردار مشهد به گلایه‌ها از تأخیر در اجرای پروژه‌های شهریمحور غرب استان اصفهان در انتظار عملیاتی‌شدن زیرساخت‌های ابتدایی استقیمت آپارتمان در تهران؛ یکم اردیبهشت ۱۴۰۰مرز مهران ۲ هفته دیگر تعطیل شدتعداد مرگ‌های کرونایی قشم به ۱۱۱ نفر رسید/نیاز به دستگاه اکسیژن ساز با ۳ برابر شدن بستری‌هاجوجه‌ریزی در فروردین‌ماه کاهش نیافته استتصادف تریلی و اتوبوس تهران- اصفهان در شاهین شهر/۷ نفر مصدوم شدندچرا میوه‌های دولتی روی دست ستاد تنظیم اصفهان بازار ماند؟