تبلیغات
  • زمان انتشار: 13 اسفند 1399, 09:15
  • / کد خبر: 64686

واکسن کرونا در مرحله سوم شامل چه کسانی می‌شود؟

واکسن کرونا در مرحله سوم شامل چه کسانی می‌شود؟ رئیس دانشگاه علوم پزشکی اراک مرحله سوم واکسیناسیون کرونا را فراتر از کادر درمان عنوان کرد.
سید محمد جمالیان رئیس دانشگاه علوم پزشکی اراک و رئیس خدمات بهداشتی و درمانی استان مرکزی گفت: واکسن کرونا روسی طی دو مرحله در کل کشور توزیع شده است.
جمالیان افزود: اگر با لطف و عنایت خداوند واردات واکسن به موقع انجام شود همزمان با سری سوم سالمندان، جانبازان و معلولین در کنار کادر درمان واکسینه می‌شوند.
او اضافه کرد: در مرحله اول در شهر اراک پرسنل بخش‌های ویژه سانتر کرونا از جمله پزشکان، پرستاران و نیرو‌های پشتیبانی واکسینه شدند مرحله دوم که جدیدا آغاز شده مخصوص پرستاران اورژانس و بخش‌های بستری کرونا است و حتی در حال حاضر نیرو‌های بهداشت و پشتیبانی در اولویت نیستند.
رییس دانشگاه علوم پزشکی اراک بیان کرد: امیدواریم هرچه زودتر کل کادر درمان واکسینه شوند و سال آینده دسترسی بهتری برای واکسن باشد و اکثریت گروه‌های هدف واکسینه شوند و تا آن زمان رعایت پروتکل‌های بهداشتی بیشترین تاثیر را دارد.
او تاکید کرد: باید همچنان فاصله اجتماعی و شستشوی دست‌ها رعایت شود و لازم است که تمامی دستورالعمل‌های های بهداشتی با هم رعایت شود و از مردم عزیز خواهشمندیم که از سفر‌های بی‌مورد به استان‌های قرمز مثل خوزستان، تهران و البرز شدیداً بپرهیزند.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
اخبار مرتبط

ارسال دیدگاه

شما هم دیدگاه خود را بیان کنید

عکس خوانده نمی‌شود
دیدگاه برای این مطلب ارسال شده است. 0
مدیا سنتر رویداد ایران اینستاگرام رویداد ایران

روزنامه رویداد امروز چهارشنبه ۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ پخش زنده بازار ارز و سکه جدول لیگ
دیوار کوتاه رسانه
دیوار کوتاه رسانه
دیوار کوتاه رسانه
سکان مس را به «مس‌شناسان» بسپارید
سکان مس را به «مس‌شناسان» بسپارید
سکان مس را به «مس‌شناسان» بسپارید
روابط عمومی و جهش تولید
روابط عمومی و جهش تولید
روابط عمومی و جهش تولید
ویژه استان ها
قم| آماده سازی پیش تولید فیلم سینمایی مروارید عشقخودکُشی پس از همسایه کُشی/ شلیک به مرد ۵۹ ساله با اسلحه شکاریمرگ‌ومیرهای کرونایی در قم دو رقمی شد / ایجاد تخت‌های موقت در پنج بیمارستانویروس کرونا در استان خراسان جنوبی وارد مرحله چرخه ابتلای فامیلی شده استآمار کرونا استان مرکزی یکم اردیبهشت؛ ۱۱ فوتی و ۶۴۶ ابتلای جدیدسوء‌استفاده از سهمیه واکسن پاکبانان این بار در اردکان یزد / تزریق واکسن به دو کارمند شهرداریمرکز نوآوری محتوای دیجیتال نیتک، ظرفیتی ارزشمند برای اکوسیستم استارتاپی خراسان۲۲۳۷ بیمار جدید مبتلا به کرونا در اصفهان شناسایی شد / مرگ ۴۰ نفرافشاگری علت صف‌های طولانی مرغ در خوزستان /‌ باز هم ردپای دولت در میان استمدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خوزستان برکنار شد/‌سلیمانی‌دشتکی فاتح تقابل استانداری و آبفاچالش های پیش روی منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان های نیشابور، فیروزه، زبرخان بررسی شدصید علت مرگ گربه ماهیان است/افزایش رسوبات نفتی درخلیج فارسفوت ۱۱ بیمار کرونایی در اردبیل/ بستری ۱۰۵ بیمار جدید مبتلا به کرونا در اردبیلابتلای ۱۰۴۳ مورد جدید به کرونا ویروس و ۱۶ فوتی در لرستانماه رمضان فرصتی برای زنده نگهداشتن یاد 1318 شهید رمضان استکرونا در البرز هر ساعت یک قربانی می‌گیرداصناف دیگر توان جریمه دادن بابت کرونا را ندارندپاسخ شهردار مشهد به گلایه‌ها از تأخیر در اجرای پروژه‌های شهریمحور غرب استان اصفهان در انتظار عملیاتی‌شدن زیرساخت‌های ابتدایی استقیمت آپارتمان در تهران؛ یکم اردیبهشت ۱۴۰۰مرز مهران ۲ هفته دیگر تعطیل شدتعداد مرگ‌های کرونایی قشم به ۱۱۱ نفر رسید/نیاز به دستگاه اکسیژن ساز با ۳ برابر شدن بستری‌هاجوجه‌ریزی در فروردین‌ماه کاهش نیافته استتصادف تریلی و اتوبوس تهران- اصفهان در شاهین شهر/۷ نفر مصدوم شدندچرا میوه‌های دولتی روی دست ستاد تنظیم اصفهان بازار ماند؟