تبلیغات
  • زمان انتشار: 6 اسفند 1399, 21:48
  • / کد خبر: 64052

دسترسی به فرودگاه بین المللی اصفهان ایمن تر و سریع تر شد

دسترسی به فرودگاه بین المللی اصفهان ایمن تر و سریع تر شد

مدیر عامل سازمان عمران شهرداری اصفهان گفت: با تکمیل پل آفتاب، خیابان های تابان و آسمان دسترسی به فرودگاه اصفهان ایمن تر و سریع تر شد.    


به گزارش اداره ارتباطات رسانه ای شهرداری اصفهان، مجید طرفه تابان با اشاره به تکمیل احداث پل آفتاب در بزرگراه شهید اردستانی و بهره برداری از این پروژه اظهار کرد: این پروژه در محل تقاطع حلقه چهارم حفاظتی با اتوبان فرودگاه قرار دارد. 

وی مساحت پل آفتاب را ۲۱۰ هزار مترمربع عنوان و اظهار کرد: ۱۴۵ هزار مترمربع از مساحت پروژه مربوط به اجرای تقاطع غیر همسطح و کندروهای اتوبان و ۶۵ هزار متر مربع مساحت مسیر اتصال تقاطع به بلوار فرزانگان است. 

*بیش از ۶۰ هزار تن حجم بتن ‌ریزی، 150 هزار تن آسفالت ریزی  

مدیر عامل سازمان عمران شهرداری اصفهان با اشاره به اینکه چهار هزار و ۹۰۰ متر مربع پل‌سازی در این پروژه انجام شده است، گفت: همچنین حجم بتن ‌ریزی در پل آفتاب و ادامه بلوار فرزانگان بیش از ۶۰ هزار تن است. 

وی با اشاره به شکستن رکورد جدید بارگیری، حمل و خاک‌ ریزی در این پروژه از سوی سازمان عمران شهرداری افزود: خاک ریزی در این طرح بیش از دو میلیون تن بوده است که برای ثبت این رکورد کامیون‌ ها در دو شیفت کاری فعالیت کردند. 

طرفه تابان اظهار کرد: در این پروژه 150 هزار تن آسفالت ریزی انجام و بیش از یک میلیون مترمربع سطح آسفالت شده است. 

وی با اشاره به مشخصات پل آفتاب و هزینه 591 میلیارد ریالی برای احداث این پروژه تصریح کرد: دهانه وسط به عرض ۳۲ متر و دو دهانه کناری به عرض ۱۹ متر است. همچنین 146 هزار مترمربع فضای سبز در این پروژه اجرا می شود. 

مدیر عامل سازمان عمران شهرداری اصفهان ادامه داد: ادامه حلقه حفاظتی بعد از پل آفتاب به شهرستان برخوار می رسد که به همین سبب خیابان های تابان و آسمان با طول 5 کیلومتر و عرض 36 متر به این بخش متصل می شود.

وی با بیان اینکه برای احداث بلوار تابان و آسمان بیش از 81 میلیارد ریال و برای عملیات تکمیل بلوار و اصلاح میدان فرزانگان بیش از 57 میلیارد ریال قرارداد منعقد شد، گفت: در این دو پروژه نیز 18 هزار و 200 متر سطح آسفالت شده است. 

طرفه تابان هدف از اجرای این طرح را دسترسی وسایل نقلیه از بلوار فرزانگان به بزرگراه شهید اردستانی، کاهش ترافیک در محور بلوار بعثت و عاشق اصفهانی، افزایش ایمنی، کاهش آلودگی هوا، دسترسی آسان به فرودگاه اصفهان و دسترسی به حلقه حفاظتی عنوان کرد. 


اخبار مرتبط

ارسال دیدگاه

شما هم دیدگاه خود را بیان کنید

عکس خوانده نمی‌شود
دیدگاه برای این مطلب ارسال شده است. 0
مدیا سنتر رویداد ایران اینستاگرام رویداد ایران

روزنامه رویداد امروز چهارشنبه ۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ پخش زنده بازار ارز و سکه جدول لیگ
دیوار کوتاه رسانه
دیوار کوتاه رسانه
دیوار کوتاه رسانه
سکان مس را به «مس‌شناسان» بسپارید
سکان مس را به «مس‌شناسان» بسپارید
سکان مس را به «مس‌شناسان» بسپارید
روابط عمومی و جهش تولید
روابط عمومی و جهش تولید
روابط عمومی و جهش تولید
ویژه استان ها
قم| آماده سازی پیش تولید فیلم سینمایی مروارید عشقخودکُشی پس از همسایه کُشی/ شلیک به مرد ۵۹ ساله با اسلحه شکاریمرگ‌ومیرهای کرونایی در قم دو رقمی شد / ایجاد تخت‌های موقت در پنج بیمارستانویروس کرونا در استان خراسان جنوبی وارد مرحله چرخه ابتلای فامیلی شده استآمار کرونا استان مرکزی یکم اردیبهشت؛ ۱۱ فوتی و ۶۴۶ ابتلای جدیدسوء‌استفاده از سهمیه واکسن پاکبانان این بار در اردکان یزد / تزریق واکسن به دو کارمند شهرداریمرکز نوآوری محتوای دیجیتال نیتک، ظرفیتی ارزشمند برای اکوسیستم استارتاپی خراسان۲۲۳۷ بیمار جدید مبتلا به کرونا در اصفهان شناسایی شد / مرگ ۴۰ نفرافشاگری علت صف‌های طولانی مرغ در خوزستان /‌ باز هم ردپای دولت در میان استمدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خوزستان برکنار شد/‌سلیمانی‌دشتکی فاتح تقابل استانداری و آبفاچالش های پیش روی منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان های نیشابور، فیروزه، زبرخان بررسی شدصید علت مرگ گربه ماهیان است/افزایش رسوبات نفتی درخلیج فارسفوت ۱۱ بیمار کرونایی در اردبیل/ بستری ۱۰۵ بیمار جدید مبتلا به کرونا در اردبیلابتلای ۱۰۴۳ مورد جدید به کرونا ویروس و ۱۶ فوتی در لرستانماه رمضان فرصتی برای زنده نگهداشتن یاد 1318 شهید رمضان استکرونا در البرز هر ساعت یک قربانی می‌گیرداصناف دیگر توان جریمه دادن بابت کرونا را ندارندپاسخ شهردار مشهد به گلایه‌ها از تأخیر در اجرای پروژه‌های شهریمحور غرب استان اصفهان در انتظار عملیاتی‌شدن زیرساخت‌های ابتدایی استقیمت آپارتمان در تهران؛ یکم اردیبهشت ۱۴۰۰مرز مهران ۲ هفته دیگر تعطیل شدتعداد مرگ‌های کرونایی قشم به ۱۱۱ نفر رسید/نیاز به دستگاه اکسیژن ساز با ۳ برابر شدن بستری‌هاجوجه‌ریزی در فروردین‌ماه کاهش نیافته استتصادف تریلی و اتوبوس تهران- اصفهان در شاهین شهر/۷ نفر مصدوم شدندچرا میوه‌های دولتی روی دست ستاد تنظیم اصفهان بازار ماند؟