تبلیغات
  • زمان انتشار: 6 اسفند 1399, 10:57
  • / کد خبر: 63987

استاندار بوشهر: پروژه انتقال آب به شهرستان جم تکمیل و بهره‌برداری می‌شود

استاندار بوشهر: پروژه انتقال آب به شهرستان جم تکمیل و بهره‌برداری می‌شود استاندار بوشهر با اشاره به اجرای طرح‌های آبرسانی به نقاط مختلف استان گفت: پروژه انتقال آب به شهرستان جم در حال اجرا است که به‌زودی تکمیل و مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرد.
عبدالکریم گراوند صبح امروز در جلسه کمیته توسعه مدیریت استانداری با قدردانی از تلاش مدیران ستادی و کارشناسان دفاتر مختلف در بخش‌های مختلف اظهار داشت: برنامه‌ریزی و داشتن نظم پیش شرط مهم برای توسعه در بخش‌های مختلف است، لذا سازمان بدون نظم و برنامه‌ریزی به اهداف مورد نظر دست نمی‌یابد.
وی نظم و انضباط را پیش‌شرط توسعه و تحقق اهداف برنامه دانست و بیان کرد: برای تحقق مسیر توسعه باید نظم و انضباط سرلوحه کار قرار داشته باشد و در این زمینه استانداری باید الگوی سایر دستگاه‌های اجرایی باشد.
استاندار بوشهر با بیان اینکه وجود نظام ارزیابی کارآمد در کشور ضروری است تاکید کرد: با بررسی و ارزیابی اقدامات صورت گرفته می‌توان به ادامه روند توسعه و پیشرفت امیدوار بود.
گراوند، اساسی‌ترین وظیفه استانداری به عنوان یک نهاد حاکمیتی را ایجاد امنیت و آرامش در جامعه دانست و بیان کرد: در این مدت تلاش و همت خود را برای این منظور به کار گرفته‌ایم.
وی با اشاره به اینکه در حوزه عمرانی در استان بوشهر اقدامات بسیار خوبی انجام شده است تصریح کرد: اقدامات حوزه عمرانی در سال‌های اخیر بی‌سابقه بوده که نمونه بارز آن ساخت بیمارستان 110 تختی شهدای هسته‌ای بوشهر است که در مدت 3.5 سال با امکانات و تجهیزات پیشرفته راه‌اندازی شد.
استاندار بوشهر اجرای طرح‌های آبرسانی در نقاط مختلف استان را از دیگر برنامه‌های اجرا شده دانست و خاطر نشان کرد: پروژه انتقال آب به شهرستان جم یکی از برنامه‌های مهم در تامین آب آشامیدنی به این شهرستان است که به‌زودی تکمیل و راه‌اندازی می‌شود.
گراوند با اشاره به اینکه پروژه یاد شده نقش مهمی در تحقق مطالبات مردم دارد تصریح کرد: با تکمیل پروژه آبرسانی شهرستان جم  یکی از مشکلات دیرینه این شهرستان برطرف می‌شود که تحول عظیمی در این منطقه ایجاد خواهد کرد.
وی، با بیان اینکه اقدامات انجام شده در استان در سخت‌ترین شرایط مالی قابل قیاس با شرایط مالی مطلوب گذشته نیست افزود: مستندسازی از این اقدامات یک ضرورت است.
در این نشست فرمانداری‌های تنگستان، دشتی و جم به عنوان فرمانداری‌های برتر در ارزیابی عملکرد استانداری مورد تجلیل قرار گرفتند.
تجلیل از مدیران کل امور بانوان و خانواده، مدیریت بحران، دفتر برنامه‌ریزی و تحول اداری استانداری بوشهر از دیگر برنامه‌های این نشست بود.

منبع: تسنیم
اخبار مرتبط

ارسال دیدگاه

شما هم دیدگاه خود را بیان کنید

عکس خوانده نمی‌شود
دیدگاه برای این مطلب ارسال شده است. 0
مدیا سنتر رویداد ایران اینستاگرام رویداد ایران

روزنامه رویداد امروز چهارشنبه ۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ پخش زنده بازار ارز و سکه جدول لیگ
دیوار کوتاه رسانه
دیوار کوتاه رسانه
دیوار کوتاه رسانه
سکان مس را به «مس‌شناسان» بسپارید
سکان مس را به «مس‌شناسان» بسپارید
سکان مس را به «مس‌شناسان» بسپارید
روابط عمومی و جهش تولید
روابط عمومی و جهش تولید
روابط عمومی و جهش تولید
ویژه استان ها
قم| آماده سازی پیش تولید فیلم سینمایی مروارید عشقخودکُشی پس از همسایه کُشی/ شلیک به مرد ۵۹ ساله با اسلحه شکاریمرگ‌ومیرهای کرونایی در قم دو رقمی شد / ایجاد تخت‌های موقت در پنج بیمارستانویروس کرونا در استان خراسان جنوبی وارد مرحله چرخه ابتلای فامیلی شده استآمار کرونا استان مرکزی یکم اردیبهشت؛ ۱۱ فوتی و ۶۴۶ ابتلای جدیدسوء‌استفاده از سهمیه واکسن پاکبانان این بار در اردکان یزد / تزریق واکسن به دو کارمند شهرداریمرکز نوآوری محتوای دیجیتال نیتک، ظرفیتی ارزشمند برای اکوسیستم استارتاپی خراسان۲۲۳۷ بیمار جدید مبتلا به کرونا در اصفهان شناسایی شد / مرگ ۴۰ نفرافشاگری علت صف‌های طولانی مرغ در خوزستان /‌ باز هم ردپای دولت در میان استمدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خوزستان برکنار شد/‌سلیمانی‌دشتکی فاتح تقابل استانداری و آبفاچالش های پیش روی منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان های نیشابور، فیروزه، زبرخان بررسی شدصید علت مرگ گربه ماهیان است/افزایش رسوبات نفتی درخلیج فارسفوت ۱۱ بیمار کرونایی در اردبیل/ بستری ۱۰۵ بیمار جدید مبتلا به کرونا در اردبیلابتلای ۱۰۴۳ مورد جدید به کرونا ویروس و ۱۶ فوتی در لرستانماه رمضان فرصتی برای زنده نگهداشتن یاد 1318 شهید رمضان استکرونا در البرز هر ساعت یک قربانی می‌گیرداصناف دیگر توان جریمه دادن بابت کرونا را ندارندپاسخ شهردار مشهد به گلایه‌ها از تأخیر در اجرای پروژه‌های شهریمحور غرب استان اصفهان در انتظار عملیاتی‌شدن زیرساخت‌های ابتدایی استقیمت آپارتمان در تهران؛ یکم اردیبهشت ۱۴۰۰مرز مهران ۲ هفته دیگر تعطیل شدتعداد مرگ‌های کرونایی قشم به ۱۱۱ نفر رسید/نیاز به دستگاه اکسیژن ساز با ۳ برابر شدن بستری‌هاجوجه‌ریزی در فروردین‌ماه کاهش نیافته استتصادف تریلی و اتوبوس تهران- اصفهان در شاهین شهر/۷ نفر مصدوم شدندچرا میوه‌های دولتی روی دست ستاد تنظیم اصفهان بازار ماند؟