تبلیغات
  • زمان انتشار: 5 اسفند 1399, 09:30
  • / کد خبر: 63893

به احتمال زیاد در ماه اسفند اردو خواهیم داشت

درخشانی: رقابت‌های کشتی آلیش بانوان در سطح بالایی برگزار شد

درخشانی: رقابت‌های کشتی آلیش بانوان در سطح بالایی برگزار شد نایب رئیس امور بانوان فدراسیون کشتی گفت: رقابت‌های آلیش بانوان قهرمانی کشور در شرایط شیوع ویروس کرونا در سطح بالا و بی نظیری برگزار شد.
به گزارش فدراسیون کشتی، فاطمه درخشانی نایب رئیس امور بانوان این فدراسیون گفت: یک ماه پیش بخشنامه برگزاری مسابقات به هیئت‌های کشتی استان‌ها ارسال شد و با توجه به پیش زمینه‌ای که برای برگزاری رقابت‌های قهرمانی کشور وجود داشت، استقبال خوبی از این رقابت‌ها شد.
وی ادامه داد: برای اولین بار 27 تیم در قالب 26 استان کشور و با حضور 112 کشتی‌گیر در این رقابت‌ها شرکت کردند که این آمار بیشترین آمار حضور در رقابت‌های قهرمانی کشور آلیش بوده است.
درخشانی تصریح کرد: این حضور از آن جهت بسیار پراهمیت است که به دلیل شیوع ویروس کرونا فکر می‌کردیم که میزان شرکت کنندگان در این رقابت‌ها کم باشد اما حضور این تعداد کشتی‌گیر در مسابقات بی نظیر و نشان از انگیزه بانوان کشور برای حضور در میادین ورزشی دارد.
وی با بیان اینکه رقابت‌ها در خانه کشتی شهید ابراهیم هادی کمپ تیم‌های ملی کشتی برگزار شد تصریح کرد: تمامی پروتکل‌های بهداشتی در این مسابقات رعایت شد و بانوانی که در این سالن اسکان داشتند از امکانات اسکان و تغذیه رضایت کامل را داشتند، ضمن اینکه برای فدراسیون بسیار مهم بود که خود میزبان این رقابت‌ها باشد تا بانوان در بهترین شرایط مطلوب به رقابت بپردازند و تمامی امکاناتی که در اختیار تیم‌های کشتی آزاد و فرنگی بزرگسالان قرار می‌گیرد در اختیار آن‌ها قرار گرفت و برای فدراسیون بین بانوان و آقایان هیچ تفاوتی وجود ندارد.
نایب رئیس امور بانوان فدراسیون در مورد سطح برگزاری این مسابقات گفت: خوشبختانه اکثر کشتی‌گیران با آمادگی بالایی در این رقابت‌ها حضور داشتند و به جزء دو مصدومیت جزئی، مصدومیت شدیدی در این رقابت‌ها به وجود نیامد.
وی ادامه داد: نتایج بدست آمده در این مسابقات نیز بسیار حائز اهمیت بود چراکه مدال‌ها در بین کشتی گیران استان ها پخش شد و ما تیم ملی با حضور کشتی‌گیرانی از سراسر استان‌ها خواهیم داشت.
درخشانی تصریح کرد: طبق مذاکراتی که با رئیس فدراسیون داشته‌ام مقرر شده است که در صورت فراهم شدن شرایط اردوی ما در اسفندماه برگزار شود و ما دعوتنامه‌ای نیز از کشور قرقیزستان برای حضور در رقابت‌های بین المللی جایزه بزرگ در اواخر فروردین ماه داریم.
وی ادامه داد: هدف اصلی ما حضور در رقابت‌های قهرمانی آسیا که اواخر اردیبهشت ماه در کشور قرقیزستان برگزار می‌شود است و اردوهای ما برای این رقابت‌ها تشکیل خواهد شد.
درخشانی در پایان خاطرنشان کرد: رئیس فدراسیون کشتی یک ساعت پیش از برگزاری رقابت‌ها در سالن مسابقات حاضر شد و صحبت‌های انگیزشی را برای بانوان آلیش کار داشت و گفت که از تمام انرژی خود برای فراهم کردن امکانات به منظور پیشرفت آلیش بانوان استفاده خواهد کرد اما باید رابطه دو طرفه باشد و شما نیز به عنوان کشتی‌گیر ضمن رعایت مسائل اخلاقی تمام تلاش خود را برای موفقیت انجام دهید.

اخبار مرتبط

ارسال دیدگاه

شما هم دیدگاه خود را بیان کنید

عکس خوانده نمی‌شود
دیدگاه برای این مطلب ارسال شده است. 0
مدیا سنتر رویداد ایران اینستاگرام رویداد ایران

روزنامه رویداد امروز دوشنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۹ پخش زنده بازار ارز و سکه جدول لیگ
سکان مس را به «مس‌شناسان» بسپارید
سکان مس را به «مس‌شناسان» بسپارید
سکان مس را به «مس‌شناسان» بسپارید
روابط عمومی و جهش تولید
روابط عمومی و جهش تولید
روابط عمومی و جهش تولید
افغانستان سازی عراق و شعارهای دروغین دموکراسی
افغانستان سازی عراق و شعارهای دروغین دموکراسی
افغانستان سازی عراق و شعارهای دروغین دموکراسی
ویژه استان ها
آمادگی برای تقویت حوزه روستایی خراسان رضوی با همکاری اتحادیه تعاونی دهیاریهایکبار دیگرخراسانی هادرطرح زمستانه کتاب 99 شگفتی آفریدند۱۹۹عنوان کتاب در بهمن ماه سال جاری در خراسان رضوی منتشر شده است۱۹۹عنوان کتاب در بهمن ماه سال جاری در خراسان رضوی منتشر شده است۸۲ مبتلای جدید کرونا بستری شدنداولین نمایش تالار هنر در دوران کروناآغاز طرح زمستانه کتاب ۹۹، با مشارکت ۹۸ کتابفروشی استان اصفهاناصفهان، بعد از خوزستان در خط اول حمله ویروس کرونای انگلیسی استقیمت مرغ در اصفهان رو به کاهش استچرا از کرونای جهش یافته انگلیسی می ترسیم؟آمار کرونا قم ۱۱ اسفند؛ بدون فوتی و ۲۵ ابتلای جدیدآمار کرونا اصفهان ۱۱ اسفند؛ ۱ فوتی و ۲۸۷ ابتلای جدیدبازار رسولی زاهدان محل عرضه ویروس کرونا؛ خرید عید به جان مردم رحم نمی‌کندپای کرونای انگلیسی هنوز به گلستان باز نشده است/ مردم پروتکل‌ها را رعایت کنندآمار کرونا البرز ۱۱ اسفند؛ ۲ فوتی و ۲۸ ابتلای جدیدبارش‌ها در اصفهان تا امشب ادامه دارد/ کاهش ۳ درجه‌ای دماروستای سلخ قشم از بحران کرونای جهش‌یافته نجات یافت / ۲۲کرونایی خارجی در بندر سلخ قشم قرنطینه شدندبستری 29 و فوت 2 بیمار کرونایی در اردبیلپرداخت ۶ میلیون تومان وام کرونا به تاکسیرانان اصفهانیبستری شدن ۶۷بیمار کرونایی جدید در شبانه روز گذشته در گیلاننوبخت: مردم برای ساماندهی دستفروشان مترو مشارکت کنندوام قرض الحسنه فرش بافان پرداخت می شودگرد و غبار اصفهان ترکیبی از ذرات معدنی، فلزات سنگین و دوده استمحدودیت‌های شبانه در سراسر استان کردستان همچنان برقرار استقیمت میوه و تره‌بار در بازارهای کوثر امروز ۱۱ اسفند+ جدول