تبلیغات
  • زمان انتشار: 5 اسفند 1399, 09:06
  • / کد خبر: 63887

فلاحی: ۵ سال دیگر می‌توانستم بازی کنم/ خواستم در اوج خداحافظی کنم

فلاحی: ۵ سال دیگر می‌توانستم بازی کنم/ خواستم در اوج خداحافظی کنم کاپیتان تیم هندبال بانوان اشتاد سازه گفت: اگر تصمیم به بازی داشتم حداقل تا ۵ سال دیگر می‌توانستم بازی کنم اما نمی‌خواستم بدنم افت کنم.
شیدا فلاحی کاپیتان تیم ملی هندبال زنان درباره خداحافظی‌اش از دنیای قهرمانی، اظهار کرد: من از هر دو تیم ملی و باشگاهی خداحافظی کردم. دیگر به این نتیجه رسیدم که در عرصه بازیگری خدمتم را کرده‌ام. در نظر دارم شیداهایی شبیه به خودم یا حتی بهتر بسازم تا بتوانند به تیم ملی هندبال ایران کمک کنند.
کاپیتان تیم اشتادسازه افزود: از ۱۴ سالگی زمانی که نونهالان بودم عضو تیم ملی بزرگسالان شدم. در آن زمان تیم ملی در رده های پایه نداشتیم. ۲۰ سال در تیم ملی دست به توپ بودم و افتخار کاپیتانی تیم ملی را هم دارم که خوشبختانه این موضوع با قهرمانی در لیگ به پایان رسید.
فلاحی درباره ادامه فعالیتش در سطح مربیگری گفت: سعی کردم رزومه‌ام از نظر مربیگری در بدنسازی و هندبال پر باشد. می‌خواهم بعد از این در بخش مربیگری فعالیت کنم. امیدوارم که بتوانم درخشان تر از ۲۰ سال بازیکنی، در پست مربیگری خدمت کنم.
وی در خصوص اینکه گفته می‌شود ورزشکاران دوبار می‌میرند و یک مرگ زمان خداحافظی از دنیای قهرمانی است، افزود: واقعا همین طور است. ۳ روز سخت برایم گذشت که هر ثانیه آن مانند مردن بود اما خدا را شکر می‌کنم همه تیم، هم قسم شده بودیم امسال برای سومین بار من جام را بالا ببرم و در بهترین حالت خداحافظی کنم.
وی در پاسخ به این سوال که چه زمانی تصمیم به خداحافظی گرفته است، گفت: من اول امسال تصمیمم را قطعی کرده بودم، حتی اگر تیم هم قهرمان نمی‌شد باز خداحافظی می‌کردم. ما هم قسم شده بودیم که قهرمان شویم.
وی درباره اینکه در بازی فینال از همه موقعیت‌ها استفاده و گلزنی کرد، گفت: مثل زمانی که می‌دانیم می‌خواهیم بمیریم و هیچ وقت بدی نمی‌کنیم، من این حس را در فینال داشتم. می‌دانستم که فقط یک ساعت زمان داریم تا قهرمان شویم.
وی در پایان گفت: اگر تصمیم به بازی داشتم حداقل تا ۵ سال دیگر می‌توانستم بازی کنم اما نمی‌خواستم بدنم افت کند و در آن شرایط هندبال را کنار بگذارم.

منبع: ایسنا
اخبار مرتبط

ارسال دیدگاه

شما هم دیدگاه خود را بیان کنید

عکس خوانده نمی‌شود
دیدگاه برای این مطلب ارسال شده است. 0
مدیا سنتر رویداد ایران اینستاگرام رویداد ایران

روزنامه رویداد امروز دوشنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۹ پخش زنده بازار ارز و سکه جدول لیگ
سکان مس را به «مس‌شناسان» بسپارید
سکان مس را به «مس‌شناسان» بسپارید
سکان مس را به «مس‌شناسان» بسپارید
روابط عمومی و جهش تولید
روابط عمومی و جهش تولید
روابط عمومی و جهش تولید
افغانستان سازی عراق و شعارهای دروغین دموکراسی
افغانستان سازی عراق و شعارهای دروغین دموکراسی
افغانستان سازی عراق و شعارهای دروغین دموکراسی
ویژه استان ها
آمادگی برای تقویت حوزه روستایی خراسان رضوی با همکاری اتحادیه تعاونی دهیاریهایکبار دیگرخراسانی هادرطرح زمستانه کتاب 99 شگفتی آفریدند۱۹۹عنوان کتاب در بهمن ماه سال جاری در خراسان رضوی منتشر شده است۱۹۹عنوان کتاب در بهمن ماه سال جاری در خراسان رضوی منتشر شده است۸۲ مبتلای جدید کرونا بستری شدنداولین نمایش تالار هنر در دوران کروناآغاز طرح زمستانه کتاب ۹۹، با مشارکت ۹۸ کتابفروشی استان اصفهاناصفهان، بعد از خوزستان در خط اول حمله ویروس کرونای انگلیسی استقیمت مرغ در اصفهان رو به کاهش استچرا از کرونای جهش یافته انگلیسی می ترسیم؟آمار کرونا قم ۱۱ اسفند؛ بدون فوتی و ۲۵ ابتلای جدیدآمار کرونا اصفهان ۱۱ اسفند؛ ۱ فوتی و ۲۸۷ ابتلای جدیدبازار رسولی زاهدان محل عرضه ویروس کرونا؛ خرید عید به جان مردم رحم نمی‌کندپای کرونای انگلیسی هنوز به گلستان باز نشده است/ مردم پروتکل‌ها را رعایت کنندآمار کرونا البرز ۱۱ اسفند؛ ۲ فوتی و ۲۸ ابتلای جدیدبارش‌ها در اصفهان تا امشب ادامه دارد/ کاهش ۳ درجه‌ای دماروستای سلخ قشم از بحران کرونای جهش‌یافته نجات یافت / ۲۲کرونایی خارجی در بندر سلخ قشم قرنطینه شدندبستری 29 و فوت 2 بیمار کرونایی در اردبیلپرداخت ۶ میلیون تومان وام کرونا به تاکسیرانان اصفهانیبستری شدن ۶۷بیمار کرونایی جدید در شبانه روز گذشته در گیلاننوبخت: مردم برای ساماندهی دستفروشان مترو مشارکت کنندوام قرض الحسنه فرش بافان پرداخت می شودگرد و غبار اصفهان ترکیبی از ذرات معدنی، فلزات سنگین و دوده استمحدودیت‌های شبانه در سراسر استان کردستان همچنان برقرار استقیمت میوه و تره‌بار در بازارهای کوثر امروز ۱۱ اسفند+ جدول