تبلیغات
  • زمان انتشار: 2 اسفند 1399, 14:02
  • / کد خبر: 63612

هیچ شهر مازندران در وضعیت قرمز کرونایی قرار ندارد

هیچ شهر مازندران در وضعیت قرمز کرونایی قرار ندارد با توجه به رعایت پروتکل‌های بهداشتی، هم اکنون هیچ شهر مازندران در وضعیت قرمز کرونایی قرار ندارد.
با گذشت حدود یکسال از شیوع ویروس منحوس کرونا، در هفته منتهی به پایان بهمن و ابتدای اسفندماه، تعداد شهرهای قرمز و نارنجی مازندران کاهش پیدا کرد.
هم‌اکنون نقشه رنگ‌بندی اپلیکیشن ماسک به‌روز رسانی شد که نشان می‌دهد در مازندران 7 شهرستان آبی، 7 شهرستان زرد و 8 شهرستان نارنجی هستند.
بر این اساس شهرستان‌های گلوگاه، میاندورود، سوادکوه شمالی، سیمرغ، فریدونکنار  کلاردشت و عباس آباد با وضعیت آبی کرونایی جز شهرهای کم خطر از حیث شیوع ویروس کرونا هستند و  شهرستان‌های بهشهر، نکا، قائم‌شهر، سوادکوه، محمودآباد، نوشهر و تنکابن با وضعیت زرد شناخته شدند.
شهرستان‌های ساری‌، جویبار، بابل، بابلسر، آمل، نور، چالوس و رامسر با وضعیت نارنجی کرونایی در ریسک خطرپذیری برای شیوع کرونا هستند.
سید عباس موسوی رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران با اشاره به اینکه در 24 ساعت گذشته تعداد 105 بیمار مشکوک به کرونا بر اساس تشخیص بالینی در بیمارستان‌های تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی مازندران در سطح استان بستری شدند، گفت: در این مدت تعداد 161 نفر از افراد مشکوک بستری شده، از بیمارستان‌ها مرخص شدند و  تکمیل روند درمانی خود را در منزل ادامه خواهند داد.
وی افزود: هم اکنون 643 بیمار مشکوک به کرونا بر اساس تشخیص بالینی در این مراکز بستری هستند که از این تعداد 154 نفر با علائم حاد تنفسی در بخش های مراقبت ویژه بستری هستند.

فرزاد جلالی، رئیس دانشگاه علوم پزشکی بابل نیز با اشاره به اینکه 17 بیمار پذیرش جدید شدند، گفت: 28 نفر بهبودیافته از بیمارستان‌های زیرپوشش استان ترخیص شدند.
وی با بیان اینکه خوشبختانه هیچ بیماری در بخش مراقبت‌های ویژه بستری نیستند، افزود: مردم با رعایت موازین بهداشتی بزودی ویروس منحوس کرونا را ریشه‌کن خواهند کرد.
انتهای پیام/681/س

منبع: تسنیم
اخبار مرتبط

ارسال دیدگاه

شما هم دیدگاه خود را بیان کنید

عکس خوانده نمی‌شود
دیدگاه برای این مطلب ارسال شده است. 0
مدیا سنتر رویداد ایران اینستاگرام رویداد ایران

روزنامه رویداد امروز یکشنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۹ پخش زنده بازار ارز و سکه جدول لیگ
سکان مس را به «مس‌شناسان» بسپارید
سکان مس را به «مس‌شناسان» بسپارید
سکان مس را به «مس‌شناسان» بسپارید
روابط عمومی و جهش تولید
روابط عمومی و جهش تولید
روابط عمومی و جهش تولید
افغانستان سازی عراق و شعارهای دروغین دموکراسی
افغانستان سازی عراق و شعارهای دروغین دموکراسی
افغانستان سازی عراق و شعارهای دروغین دموکراسی
ویژه استان ها
ماجرای حمله ۳ سگ به ۲ کودک در پارکی در تهران؛ موضع پلیس در قبال سگ‌گردانی چیست؟!فارس در وضعیت زرد و نارنجی کرونایی / تعداد مبتلایان ویروس انگلیسی رو به افزایش استابتلا یک کودک ۱۰ ساله به ویروس کرونا انگلیسی در قم۵۳میلیارد تومان برای جبران خسارات زلزله در سمیرم اختصاص یافتزلزله ۴.۴ ریشتری سراب مصدومی نداشتبازارهای شلوغ کرمانشاه فرش قرمزی برای شیوع کرونا / سرعت انتشار ویروس انگلیسی بسیار بالاستقیمت انواع میوه، مواد پروتئینی و حبوبات در بوشهر؛ یکشنبه ۱۰ اسفندماه + جدولقیمت مسکن امروز اصفهان ۱۰ اسفند+ جدول۱۲۱ بیمار کرونایی در استان سمنان بستری هستندواعظی : ‌رئیس جمهور دستور ‌انتقال آب از خلیج فارس به اصفهان را صادر می‌کندآغاز فاز دوم واکسیناسیون کرونا در گیلان / ۱۴۲۵ نفر تا پایان هفته واکسینه می‌شوندصادرات و احتکار عوامل اصلی افزایش قیمت میوه در مشهد استتبدیل شدن حمام تاریخی خان سنندج به سفره خانه سنتیبازار تحمل ضربه آخر را نداردبستری ۴۰ بیمار مشکوک به کرونا در بیمارستان‌های یزدقیمت مسکن و اجاره در بیرجند سربه فلک کشیده استبرپایی چادر‌های مسافرتی در شهر رشت ممنوع شدلیست کامل آدرس و شماره تماس دادگاه ها و مراکز قضایی استان زنجانلیست کامل آدرس و شماره تماس محاکم عمومی و انقلاب استان تهرانچرا بوتولیسم در خلیج گرگان ایجاد می‌شود؟جولان دلالان در بازار اردستان/مسئول نظارت و برخورد با عاملان افزایش قیمت کیست؟رسیدگی به مشکلات حاشیه شهر مشهدپذیرش مشروط مسافر نوروزی در اصفهاناصفهان در تیررس هجوم کرونای جهش یافته: 175 مبتلای جدیدگردشگری اصفهان نفس هایش به شماره افتاد