تبلیغات
  • زمان انتشار: 6 بهمن 1399, 08:48
  • / کد خبر: 60753

چرا روغن نباتی در بازار ایلام کمیاب است؟

چرا روغن نباتی در بازار ایلام کمیاب است؟ این روزها روغن نباتی در ایلام کمیاب است به طوری که دیروز شهروندی می‌گفت دیروز شانس آوردم که در یکی از محله‌های حاشیه‌ای شهر ایلام توانستم دو بطری روغن مایع کوچک آن هم با قیمت بالا تهیه کنم.
«یونس» شهروند دیگر گفت: هر چه در داخل شهر ایلام گشتم نتوانستم روغن را تهیه کنم اما وقتی به شهر «لومار» رفتم توانستم روغن را به قیمت مناسب خریداری کنم.
«رضا» دیگر شهروند ایلامی گفت: روز گذشته تمام فروشگاه‌های مطرح شهر ایلام را گشتم اما نتوانستم روغن مایع را تهیه کنم.
اکبر، که در حال خروج از یکی از فروشگاه‌های مطرح شهر ایلام است، گفت: واقعا جای تاسف دارد که به یکباره روغن در بازار ایلام نایاب شده است، چه دلیلی می‌تواند جز احتکار داشته باشد، چه از طرف مردم و چه از طرف فروشگاه‌ها.
منوچهر که در یکی از فروشگاه‌های بزرگ ایلام مشغول به کار است، گفت: هرچند در سطح کشور کمبود روغن داریم اما بخشی از مشکل به مردم هم برمی‌گردد، من خودم دیده‌ام که بعضی از خانواده‌ها برای دریافت روغن بیشتر با چند نفر از اعضای خانواده‌ی خود مراجعه می‌کنند و نتیجه‌اش نیز همین است.
«علی غیاثی» رئیس بازرگانی سازمان صمت استان ایلام  از توزیع 700 تن روغن نباتی در طول امسال و توزیع  ۲۰ تن روغن نباتی در سطح استان در روزهای اخیر خبر داده اما  امروز روغن در ایلام کمیاب است وباید برای آن چاره اندیشی کرد.
«صیدی» مسئول روابط عمومی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان نیز معتقد است فقدان کارخانه روغن نباتی و از آن مهم‌تر احتکار خانگی برخی شهروندان است که امیدواریم با فرهنگ‌سازی درست شود.
هرچند «امیر هوشنگ بیرشک» دبیر انجمن صنفی روغن نباتی ایران در دی ماه  ادعا کرده که در حال حاضر تنش چند ماه پیش کمبود روغن در بازار وجود ندارد اما این تنش در بازار ایلام همچنان وجود دارد و مردم را کلافه کرده است.

اخبار مرتبط

ارسال دیدگاه

شما هم دیدگاه خود را بیان کنید

عکس خوانده نمی‌شود
دیدگاه برای این مطلب ارسال شده است. 0
مدیا سنتر رویداد ایران اینستاگرام رویداد ایران

روزنامه رویداد امروز دوشنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۹ پخش زنده بازار ارز و سکه جدول لیگ
سکان مس را به «مس‌شناسان» بسپارید
سکان مس را به «مس‌شناسان» بسپارید
سکان مس را به «مس‌شناسان» بسپارید
روابط عمومی و جهش تولید
روابط عمومی و جهش تولید
روابط عمومی و جهش تولید
افغانستان سازی عراق و شعارهای دروغین دموکراسی
افغانستان سازی عراق و شعارهای دروغین دموکراسی
افغانستان سازی عراق و شعارهای دروغین دموکراسی
ویژه استان ها
۸۲ مبتلای جدید کرونا بستری شدنداولین نمایش تالار هنر در دوران کروناآغاز طرح زمستانه کتاب ۹۹، با مشارکت ۹۸ کتابفروشی استان اصفهاناصفهان، بعد از خوزستان در خط اول حمله ویروس کرونای انگلیسی استقیمت مرغ در اصفهان رو به کاهش استچرا از کرونای جهش یافته انگلیسی می ترسیم؟آمار کرونا قم ۱۱ اسفند؛ بدون فوتی و ۲۵ ابتلای جدیدآمار کرونا اصفهان ۱۱ اسفند؛ ۱ فوتی و ۲۸۷ ابتلای جدیدبازار رسولی زاهدان محل عرضه ویروس کرونا؛ خرید عید به جان مردم رحم نمی‌کندپای کرونای انگلیسی هنوز به گلستان باز نشده است/ مردم پروتکل‌ها را رعایت کنندآمار کرونا البرز ۱۱ اسفند؛ ۲ فوتی و ۲۸ ابتلای جدیدبارش‌ها در اصفهان تا امشب ادامه دارد/ کاهش ۳ درجه‌ای دماروستای سلخ قشم از بحران کرونای جهش‌یافته نجات یافت / ۲۲کرونایی خارجی در بندر سلخ قشم قرنطینه شدندبستری 29 و فوت 2 بیمار کرونایی در اردبیلپرداخت ۶ میلیون تومان وام کرونا به تاکسیرانان اصفهانیبستری شدن ۶۷بیمار کرونایی جدید در شبانه روز گذشته در گیلاننوبخت: مردم برای ساماندهی دستفروشان مترو مشارکت کنندوام قرض الحسنه فرش بافان پرداخت می شودگرد و غبار اصفهان ترکیبی از ذرات معدنی، فلزات سنگین و دوده استمحدودیت‌های شبانه در سراسر استان کردستان همچنان برقرار استقیمت میوه و تره‌بار در بازارهای کوثر امروز ۱۱ اسفند+ جدولوضعیت کرونا در اصفهان زرد و آبی باشد مسافران نوروزی را می‌پذیریمکاهش قیمت خودرو در اهواز / رکود بازار شب عیدآخرین وضعیت بیمارستان کودکان اهواز در شیوع کرونای جهش‌یافتهکلاف متروی شهری اهواز پیچیده‌تر شد / شرکت کیسون حاضر به تحویل کارگاه‌ها نیست